Kandydat PIS w wyborach prezydenckich – Andrzej Duda – odwiedzi Piłę

Do Piły przyjedzie Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na prezydenta Polski – poinformował na konferencji prasowej poseł PIS Maks Kraczkowski. Terminu jeszcze nie znamy, ale jest pewne, że polityk spotka się z mieszkańcami nie tylko z Piły, ale także każdy z 11 powiatów naszego okręgu, aby przekonać mieszkańców do wsparcia w zbliżających się wyborach.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni będzie przedstawiony plan spotkań z mieszkańcami Wielkopolski. Mogę już dziś powiedzieć, że będą to spotkania ok. 30-40 minutowe w powiatach i każdy będzie miał możliwość zadawania pytań dotyczących spraw swojego miejsca zamieszkania i odnośnie tej dużej polityki krajowej. Kandydat PIS musi na tym etapie promować siebie, swoją twarz, jako nowa, młoda osoba polskiej prawicy – mówił Maks Kraczkowski, poseł PIS .

O dokładnym terminie mieszkańcy mają być poinformowani za pośrednictwem mediów. Z Andrzejem Dudą do naszego miasta mają zawitać również inni znani politycy PIS.

Podczas konferencji poseł poinformował, że podjął decyzję o zacieśnieniu jeszcze lepszych kontaktów ze strukturami Solidarności w Pile proponując w wyborach parlamentarnych dobre miejsca ich przedstawicielom na liście do Sejmu lub wskazania kandydata do Senatu.

(SE)

kandydat_pis10

kandydat_pis13 kandydat_pis11 kandydat_pis12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *