Kartki spełniające dziecięce marzenia

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce razem z wydawnictwem Ilustris, jak co roku przygotowało kolekcję wyjątkowych kartek świątecznych. To znacznie więcej niż piękny wzór i życzenia. Każde dziecko zasługuje na kochający dom, a zakup kartek pomaga nam w naszej misji na rzecz dzieci opuszczonych i osieroconych.

Akcja skierowana jest do firm zaangażowanych społecznie, które chcą przesłać życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia swoim przyjaciołom, partnerom biznesowym i klientom, jednocześnie wspierając najbardziej potrzebujące dzieci.

Oferujemy Państwu szeroki wybór kartek – dwie kolekcje karnetów świątecznych i kilka rodzajów e-kartek: kartka animowana z dźwiękiem, kartka indywidualna na bazie karnetu papierowego, kartka statyczna, e-kartka w formacie gif, a także pakiet z banerem.

Z każdej zakupionej kartki świątecznej 60% przekazywane jest na rzecz dzieci, które w SOS Wioskach Dziecięcych odnajdują dom pełen miłości.

Kupując charytatywne kartki dajesz dzieciom szansę na szczęśliwe dzieciństwo i lepszą przyszłość.

Szczegółowe informacje na temat charytatywnych kartek świątecznych znajdują się na stronie sklepu.

Dostosujemy zamówienie do Państwa indywidualnych potrzeb.
Zamówienia kartek dokonuje się przez formularz kontaktowy na stronie.

https://wioskisos.org/kartki-swiateczne/jak-zamowic/?utm_source=mail&utm_medium=cpc&utm_campaign=kartki .

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

kartki_spelniajace1_01

kartki_spelniajace1_12 kartki_spelniajace1_02 kartki_spelniajace1_03 kartki_spelniajace1_04 kartki_spelniajace1_05 kartki_spelniajace1_06 kartki_spelniajace1_07 kartki_spelniajace1_08 kartki_spelniajace1_09 kartki_spelniajace1_10 kartki_spelniajace1_11