Kaufland rozdaje posiadaczom karty PAYBACK dodatkowe punkty za zakupy z aplikacją

kaufland_rozdaje

Już od 4 lutego za zakupy wybranych produktów wskazanych w aplikacji PAYBACK klienci sklepów Kaufland otrzymują dodatkowe punkty na swoją kartę. Wystarczy pobrać aplikację i aktywować udostępnione w niej kupony. Dodatkowe punkty na kartę PAYBACK zostaną naliczone automatycznie przy kasie. Promocja jest dostępna dla obecnych posiadaczy aplikacji oraz dla osób, które dopiero zainstalują ją na swoich smartfonach.

Działanie aplikacji jest bardzo proste – posiadając zarejestrowaną kartę PAYBACK, wystarczy pobrać aplikację na swój smartfon, a następnie przejść do zakładki „Kupony”, w której znaleźć można aktualnie obowiązujące promocje na zakup wybranych produktów w sieci Kaufland. Od 4 lutego posiadacze aplikacji mają do wykorzystania kupony na zakup m.in. wybranych środków czystości, warzyw czy też słodyczy. Natomiast nowe oferty będą pojawiać się w niej co tydzień.

Zbieraj punkty PAYBACK w aplikacji

Za zakupy z wykorzystaniem kuponów klienci sieci Kaufland otrzymają na swoją kartę dodatkowe punkty PAYBACK. Wykorzystując aktualnie wszystkie dostępne kupony, można otrzymać nawet 1600 punktów, a od 11 lutego nawet 2500 punktów o wartości 25 zł.  Każde 100 nowych punktów to równowartość 1 zł. Po aktywowaniu kuponów i zrobieniu zakupów naliczone punkty można wykorzystać przy następnej wizycie w sklepie sieci Kaufland. Instalując aplikację w smartfonie, zyskuje się dostęp nie tylko do kuponów, ale również do informacji o aktualnych promocjach, można też sprawdzić stan karty i saldo punktów, a także sporządzić listę zakupów.

Posiadacze karty PAYBACK mogą liczyć na więcej

Punkty za zakup z wykorzystaniem kuponów z aplikacji to tylko część korzyści wynikająca z użytkowania karty PAYBACK. Kaufland przygotował dla swoich klientów promocję, w której za wybrane produkty marki własnej K-Classic otrzymuje się dodatkowe punkty. Od 4 do 10 lutego przy zakupie wybranych bakalii oraz produktów mlecznych klienci otrzymają za nie pięć razy więcej punktów na kartę niż w przypadku zakupów poza okresem obowiązywania akcji. Wykaz produktów objętych promocją dostępny jest w aktualnej gazetce sieci.  Na użytkowników aplikacji co tydzień będą czekać atrakcyjne oferty.

Kaufland