Kibicuj pilskim klubom piłkarskim. Zapraszamy na kolejne mecze!

Zapraszamy na emocjonujący mecz pomiędzy Klubem Piłkarskim Piła a Spartą Szamotuły! To będzie spotkanie pełne napięcia i rywalizacji między dwoma drużynami, które walczą o lepszą pozycję w piątej lidze. Klub Piłkarski Piła zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, a Sparta Szamotuły jest na dziewiątej pozycji.

Niestety, piłkarze KP Piła ostatnio doświadczyli bolesnej porażki, przegrywając 1:5 z zespołem Korony Stróżewo. To może być dodatkową motywacją dla czerwono-czarnych, aby odnieść sukces w nadchodzącym meczu. A że potrafią wygrywać u siebie pokazał chociażby wygrany 6:1 mecz z Wełną Skoki.

Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Żeromskiego w Pile. Kibice jak zwykle będą doskonałe warunki do kibicowania i wsparcia swojej drużyny. Nie zabraknie także cateringu oraz możliwości wygrania cennych nagród.

 

Nie przegapcie tego wydarzenia sportowego! 30 września godz. 16.00 na Stadionie Miejskim w Pile przy ul. Żeromskiego

Dzień później drugi zespół, grający na co dzień w Skórce, podejmie dobrze znaną na boiskach „Serie B” ekipę ZKS Zelgniewo. Goście w dotychczasowej kampanii uzbierali 7 pkt. Dwa mecze wygrali, raz zremisowali i dwukrotnie schodzili z murawy pokonani. Z kolei podopieczni Jacka Sikorskiego tydzień temu odprawili z kwitkiem drużynę Legionu Krępsko i rozpoczęli marsz w górę tabeli. Ewentualne zwycięstwo pozwoli im przeskoczyć drużynę z Zelgniewa. Czy będzie marsz w górę czy ZKS powie stop, przekonamy się w niedzielę 1 października. Wstęp wolny.

Zespół prasowy KP Piła

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *