Klienci VIVO! Piła zapakują świąteczne prezenty bezpłatnie

VIVO P pakowanie B1wyb

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko kilka dni, a więc to ostatnia szansa na zakup prezentów dla najbliższych. W wirze przedświątecznych przygotowań często brakuje nam czasu, aby zadbać o estetyczne zapakowanie upominków. Wstążki, rafie, ozdobny papier czy tasiemki potrafią przyprawić o zawrót głowy. Z myślą o tym w VIVO! Piła zorganizowano Strefę Pakowania Prezentów. Klienci będą mogli skorzystać z pomocy profesjonalistów od 17 do 24 grudnia.

Po zakupie wyjątkowych upominków dla bliskich, kolejnym krokiem jest ich zapakowanie. Dla tych, którzy nie odnajdują się w pracach manualnych lub zwyczajnie nie mają na nie czasu, VIVO! Piła przygotowało specjalną ofertę. Klienci będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnej usługi pakowania prezentów w strefie zlokalizowanej przy food courcie. Jedynym warunkiem skorzystania z akcji jest okazanie paragonu za zakupy w centrum handlowym za min. 50 zł.

Strefa Pakowania  Prezentów zostanie uruchomiona w VIVO! Piła w dniach od 17 do 24 grudnia. Będzie czynna w godz. 11:00 – 21:00, natomiast w Wigilię w godz. 10:00 – 13:00.

Aleksandra Sypek