KOD w Pile zaprasza na manifestację i spotkanie z Andrzejem Celińskim

Komitet Obrony Demokracji Region Pilski zaprasza na manifestację „My, Naród!”, która odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia 2016 roku o godzinie 13.00, w Pile, na deptaku przy ul. Śródmiejskiej, nieopodal fontanny.

Mieszkańcy Piły, Chodzieży, Czarnkowa, Trzcianki, Złotowa, Wałcza i innych pobliskich gmin, spotkają się w tym miejscu, bez względu na różnice światopoglądowe i orientacje polityczne, by wyrazić swoje poparcie dla wartości demokratycznych, idei poszanowania praw obywatelskich oraz stanowczy sprzeciw wobec łamania podstawowych praw zawartych w Konstytucji RP.

Do udziału w tym wydarzeniu zaprosiliśmy reprezentacje wszystkich ugrupowań politycznych działających na terenie naszego regionu oraz przedstawicieli władz ośrodków miejskich i gminnych. Uczestnictwo w manifestacji zapowiedzieli przedstawiciele Komitetu Obrony Demokratycznej z Poznania i Kalisza.

Gościem honorowym będzie legenda Solidarności, Andrzej Celiński, który już po zakończeniu manifestacji, wygłosi odczyt pt. „Epizod czy zmiana? Polska 1975 – 2025”. Odczyt rozpocznie się o godz. 16.00, w Investpark, przy ul. Dąbrowskiego 8 (wejście od strony wyspy).

Serdecznie zapraszamy.

Z pozdrowieniem

Koordynator
Jerzy Ollson

kod_w_pile_zaprasza00

kod_w_pile_zaprasza02 kod_w_pile_zaprasza01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *