Kolejne dwa transfery Polonii Piła

Polonia Piła kończy kompletowanie składu i zakontraktowała już prawdopodobnie ostatniego obcokrajowca. Wzmocniona została także kadra juniorów.

Prawdopodobnie ostatnim obcokrajowcem, który wzmocnił Polonię jest Wadim Tarasienko. Nowy zawodnik pilskiego jest aktualnym Indywidualnym Mistrzem Rosji Juniorów, a ostatnie dwa sezony spędził w barwach Startu Gniezno.

Pilanie wzmocnili także obsadę pozycji juniorskiej. Do Arkadiusza Pawlaka i Kacpra Grzegorczyka dołączył Bartosz Hassa. Zawodnik Stali Gorzów został wypożyczony do Polonii i przez cały sezon 2016 będzie reprezentował pilski klub nie tylko w meczach ligowych, ale także w pozostałych rozgrywkach.

Menadżer klubu Tomasz Żentkowski ma nadzieję, że Tarasienko w Pile pokaże pełnie swoich możliwości. – Wadim to przede wszystkim młody i perspektywiczny zawodnik, ale ma swoim koncie już wiele udanych startów w I lidze, a także jest najlepszym juniorem w Rosji. Zakontraktowaliśmy go z myślą nie tylko o sezonie 2016, ale i kolejnych. Wzmocniliśmy się także Bartoszem Hassą, który już w naszych barwach startował i będzie teraz rywalizował o miejsce w ligowym zestawieniu.

Robert Szłapak

kolejne_dwa_transfery00

kolejne_dwa_transfery01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *