Kolejne medale dla Sportów Walki z Piły!

Ubiegły weekend to kolejny rewelacyjny występ zawodników Sportów Walki Piła. W Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Polski w kick boxingu w formule Low kick. Do rywalizacji przystąpili tym razem seniorzy i juniorzy. W świecie kick boxingu to obok formuły K1 najbardziej prestiżowa impreza w naszym kraju.

Piłę reprezentowało sześciu zawodników. Wszyscy wrócili do domu z medalami!

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski wywalczył Dawid Nitek w kategorii juniorów starszych do 91 kg. Kolejne dwa tytuły Mistrzowskie i złote medale zdobyli w kategorii juniorów młodszych Jakub Kobus i Piotr Woźniak. Podkreślić należy, że w tej chwili obaj są już podwójnymi Mistrzami gdyż pierwsze miejsca wywalczyli również w formule K1. Tytuł wicemistrza kraju i srebrny medal zdobył Dawid Siek. Trzecie miejsca w swoich kategoriach wagowych zdobyli Jakub Szymanowski i Maciej Kuczyński. To wielki sukces pilskich sportowców a warto przypomnieć, że zaledwie kilka tygodni temu z Mistrzostw Polski K1 pilski klub również przywiózł 4 medale! Zwycięstwa zagwarantowały już czterem pilskim kick-boxerom start we wrześniowych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Macedoni.

W tym samym czasie w Szczecinie odbywał się międzynarodowy turniej kadetów w kick boxingu Polish Fighter Cup. Tam również Sporty Walki Piła miało swoich czterech reprezentantów, i także młodsi zawodnicy nie zawiedli. Swoje kategorie wagowe zwyciężyli Kacper Tecław, Seweryn Mickiewicz i Kacper Krygier. Srebro po czterech rewelacyjnych walkach zdobył Kacper Kowalski. Cieszy forma kadetów pilskiego klubu, przed którymi już za 2 tygodnie najważniejszy start w tym roku Mistrzostwa Polski kadetów w kick boxingu.

Klub Sporty Walki Piła chciałby podziękować Starostwu Powiatowemu i Miastu Piła za wsparcie, bez którego nie byłoby możliwości realizować wszystkie wyjazdy i zdobywać kolejne medale!

Sporty Walki Piła

kolejne_medale00

kolejne_medale08 kolejne_medale01 kolejne_medale02 kolejne_medale03 kolejne_medale04 kolejne_medale05 kolejne_medale06 kolejne_medale07