Kolejne sukcesy pilskich karateków

3 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku odbył się IX Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym. Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku, Karate Klub Wejherowo i Akademia Karate Tradycyjnego w Sopocie, we współpracy z gdańską Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu. W zawodach wystartowało 358 zawodników z 24 klubów. Wszyscy Zawodnicy KKT Shoto w Pile na tych zawodach zaprezentowali się bardzo dobrze. A oto wyniki:

Ksenia Gwizdowska I m a Zuzanna Grygier w tej samej kategoriii zdobyła II m, Liliana Szklarek zdobyła I m, Tobiasz Mila I m, Liliana Okolska w swojej kategorii wiekowej zdobyła III m., Teresa Wiatrowska IV m,  Alicja Muszyńska w konkurencji kata zdobyła IV m a w konkurencji kumite III m, Pani Teresa Różniatowska -Gwizdowska w konkurencji kata 35+ zdobyła II m. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

W najbliższym czasie zawodnicy Naszego klubu KKT Shoto, będą brali udział w seminarium, które poprowadzi po raz kolejny sensei Jacek Wierzbicki. Jest to kolejne spotkanie z mistrzem, które wiele wnosi nowego u każdego uczestnika.

1 grudnia zawodnicy będą brać udział w Pucharze Wielkopolski, który odbędzie się w Gnieźnie, a nasza zawodniczka Alicja Muszyńska, aktualna Mistrzyni Polski w kumite weźmie udział w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Słowenii, również w grudniu tego roku.

Serdecznie zapraszamy do Naszego „Dojo”, które mieści się w Pile przy ulicy Medycznej, jak i do wszystkich sekcji: Białośliwie, Wysoka, Więcbork, Złotów, Krajenka, Złotów i Czarne. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z karate, samoobrony i treningu funkcjonalnego, a od 15 listopada odbywać się będą również zajęcia z Jogi. Zapraszamy.

Bliższe informacje znajdują się na stronie www.karate.pila.pl i na FB kkt shoto.

J.S.

kolejne_sukcesy00

kolejne_sukcesy03 kolejne_sukcesy01 kolejne_sukcesy02