Kolejne wyzwanie pilskich siatkarek

Kolejne_wyzwanie_pilskich_siatkarek

Już w środę, 4 listopada, w hali MOSIR-u przy ulicy Żeromskiego odbędzie się spotkanie PTPS-u Piła z Budowlanymi Łódź. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Środowe spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, obydwie drużyny zaliczyły udany start sezonu, w ostatniej kolejce PTPS po pasjonującym spotkaniu pokonał drużynę z Legionowa 3:1, natomiast Łódź po trzysetowym pojedynku tryumfowała nad KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Co prawda to przyjezdne stawiane są w roli faworyta, ponieważ przed sezonem skład Budowlanych został wzmocniony kilkoma wartościowymi zawodniczkami.

Budowlani Łódź zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Pilanki po czterech kolejkach są ósme, jednak mecze, które rozegrały pozwalają wierzyć, że podejmą walkę i mogą sprawić niespodziankę. W meczach przedsezonowych obie ekipy odniosły po jednym zwycięstwie, więc o wyniku mogą zdecydować detale, dlatego też zapraszamy wszystkich kibiców pilskiego zespołu, aby w środę wsparli nasze siatkarki swoim dopingiem. Zagrajmy RAZEM!

Angelika Kuksinowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *