Kolejny aktywny dzień strażaków
15 lipca druhowie z OSP Kaczory wyjeżdżali do dwóch zdarzeń.
Pierwszy wyjazd nastąpił o godzinie 14:51. Zastęp SHD-21 udał się do niebezpiecznie zwisającego konaru drzewa na drodze Wysoka – Rudna (gm. Wysoka).
Natomiast o godzinie 18:56 ponownie zastęp SHD-21 został zadysponowany do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w Białośliwiu. Alarm został odwołany.
Warto podkreślić, że to pierwszy dzień w podziale bojowym naszego podnośnika.
OSP Kaczory




