Kolejny koncert na trasie „Zwycięstwa smak”!!! Mamy wejściówki!

11 kwietnia 2015 (sobota) Klub Muzyczny BARKA, Piła, ul. Wodna (rzeka Gwda), godz. 20:00 zaprasza na kolejny koncert na trasie „Zwycięstwa smak. W tym dniu zagra zespół OFFENSYWA (Rock’n’roll Szczecin) oraz support: BUSTERGANG. Trasa „Zwycięstwa smak” jest cyklem koncertów zimowo-wiosennych, podczas których prezentujemy piosenki z naszego nowego albumu o tym samym tytule, nie zapominając o starych i dobrze Wam znanych utworach z przeszłości. Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szansę wygrania wystarczy wysłać meila na adres sebapila@interia.pl do 9 kwietnia do godziny 18:00 i podać swoje imię i nazwisko. Wśród osób, które wyślą meila rozlosujemy wejściówki. Powodzenia.

Wstęp: 15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu. Przedsprzedaż: Klub BARKA, Sklep Muzyczny DEMO. Po koncercie możecie oczywiście nabyć najnowszy krążek „Zwycięstwa smak” oraz wszelkie inne gadżety zespołowe w naszym sklepiku, do którego już teraz zapraszamy!

Muzyka OFFENSYWY to synteza prostych, energetycznych gitarowych dźwięków wspartych szczerymi tekstami, inspirowana w szczególności nurtem punk rockowym. OFFENSYWA to muzyczna alternatywa i powiew świeżości na polskiej scenie muzycznej. Pomimo krótkiego stażu kapela zaliczyła występy na największych festiwalach w Polsce i poza jej granicami takich jak Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal czy Woodstock Festival Ukraine, w „międzyczasie” biorąc udział w muzycznym programie telewizyjnym „Must Be The Music Tylko Muzyka”.

OFFENSYWA to młody, szczeciński zespół grający energetyczną i melodyjną muzykę inspirowaną nurtem punk rockowym. Kapela zadebiutowała w roku 2012 albumem „Jest jak jest” wydanym przez wrocławską wytwórnię Lou&Rocked Boys, który przedpremierowo zaprezentowała podczas 18. Przystanku Woodstock na Scenie Pokojowej Wioski Kryszny. Wydawnictwo zostało docenione również rok później przez jury eliminacji do Przystanku Woodstock, co zaowocowało zaproszeniem na przesłuchania LIVE, podczas których formę zespołu oceniali m. in. Jerzy Owsiak, Andrzej Puczyński i Tomasz Kasprzyk. Eliminacyjna przygoda zakończyła się sukcesem i jako Laureat Eliminacji zespół zaprezentował się na Dużej Scenie 19. Przystanku Woodstock. Jesienią 2013 roku młody band wziął udział w muzycznym programie telewizyjnym „Must Be The Music Tylko Muzyka” docierając do półfinałowych odcinków „Na Żywo”, w których ostatecznie odpadł po rywalizacji z późniejszym laureatem. W roku 2014 OFFENSYWA wystąpiła na 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, jubileuszowym 20. Przystanku Woodstock na Scenie Pokojowej Wioski Kryszny, na Festiwalu w Jarocinie oraz Woodstock Festival Ukraine, w międzyczasie regularnie koncertując w największych klubach w Polsce w ramach trasy „Projekt Punk” z zespołami Farben Lehre i The Analogs. W tym samym roku kapela rozpoczęła pracę nad drugim autorskim albumem zatytułowanym „Zwycięstwa smak”, którego premierę zaplanowano na luty 2015.Wydawnictwo ukaże się ponownie nakładem wrocławskiego „Lou&Rocked Boys”. Podczas swoich koncertów szczeciński kwartet zdecydowanie stawia na żywiołowość, dobrą zabawę, konkretne treści i solidne brzmienie.

Oprócz własnych kompozycji kapela wykonuje również numery z repertuaru amerykańskich potentatów takich jak Green Day czy Rancid. OFFENSYWA to nowa energia oraz esencja młodości w czystej formie, która bez cwaniactwa, oportunizmu i gwiazdorskich zapędów dumnie i pewnie podąża do przodu, nie oglądając się na innych.

OFFENSYWA – Dwa na dwa (The Offspring cover)
https://www.youtube.com/watch?v=f-fp0hdTzAI

red

kolejny_koncert10

kolejny_koncert13 kolejny_koncert11 kolejny_koncert12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *