Kolejny weekend wielu sportowych emocji z udziałem zawodników pilskich Sportów Walki

W Gnieźnie na gali Akademia Boxing Show wystąpił najbardziej utytułowany aktualnie pilski pięściarz Mikołaj Tobera. W ringu spotkał się z  zawodnikiem Potężnie Ciechocinek Danielem Piotrowskim. Po wyrównanych dwóch pierwszych rundach w trzeciej to pilski zawodnik mocno zaakcentował swoją przewagę i zwyciężył w tym pojedynku. Cieszy dobry powrót na ring Tobery w kontekście dalszych startów w tym sezonie.

We Włoszczakowicach natomiast odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu. Na starcie stanęli tym razem kadeci w formule kick light oraz juniorzy w light contact. Pilskie Sporty Walki reprezentowała piątka kadetów w składzie Oliwia Natoniewska, Julia Janicka, Anita Leniec, Klaudia Mikołajewska oraz Xavier Rzeszut. Natomiast w rywalizacji juniorów wystąpiła Alicja Bartosińska.

Ostatecznie po dwóch dniach zmagań w których łącznie wzięło udział prawie 600 zawodników do Piły trafiły dwa medale.

Klaudia Mikołajewska została Mistrzynią Polski kadetów starszych w kategorii 37 kg. Warto dodać że młoda, zaledwie 13 letnia zawodniczka również w ubiegłym roku zdobyła złoty medal, wtedy jeszcze kadetów młodszych.

Z kolei Alicja Bartosińska po dwóch zwycięstwach zatrzymała się dopiero w półfinale i turniej zakończyła z brązowym medalem.
Pozostali zawodnicy po dobrych pojedynkach odpadli w walkach eliminacyjnych.

Wielkie brawa dla wszystkich.

Sporty Walki Piła

kolejny_weekend

kolejny_weekend kolejny_weekend_02 kolejny_weekend_03 kolejny_weekend_04 kolejny_weekend_05 kolejny_weekend_06 kolejny_weekend_07 kolejny_weekend_08