Kolekcja świąteczna na Pilskiej Półce

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc czas pomyśleć o prezentach! Produkty z Pilskiej półki – pamiątki z Piły, która znajduj się w Kawiarni Dworcowej na Dworcu PKP będą idealnym upominkiem dla dzieci, młodzieży, dorosłych i turystów, a także dla całych rodzin.

– Za nami półka, w której znajduje się premierowe wydanie pamiątek, mogących stać się nie tylko piękną pamiątką z naszego miasta, ale również prezentem pod choinkę. Dzięki pamiątkom z grupy Made in Pila i tych, którymi się na co dzień chwalimy, promujemy pilskich przedsiębiorców. Na półce są produkty, wysokiej, jakości wykonane w Pile. Obecnie przy kawiarni na dworcu PKP, i w Inwest-Parku można zaopatrzyć się m.in. w torby, widokówki, fartuszki świąteczne – mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.Po raz pierwszy u nas i chyba w Polsce znajdziecie Państwo wyjątkowe czerwone, świąteczne chodaki czy drewniaki jak kiedyś nazywano to obuwie. To doskonały prezent.

Wyjątkowy produkt, czyli chodaki można nabyć dzięki firmie Sanita Footwear znajdującej się w Pile przy ulicy Kamiennej. To skandynawski producent chodaków, obuwia letniego i jesienno-zimowego, sprzedawanego w wielu krajach świata. Charakterystyczną cechą części wyrobów jest zastosowanie drewnianych podeszw. Ciekawostką jest fakt, że w chodakach Sanity chodzą takie gwiazdy jak Julia Roberts, Antonio Banderas czy Whoopie Goldberg. Sanita Footwear Sp z o.o. zatrudnia w Pile ponad 250 osób.

Z możliwości zaprezentowania, przekazania na sprzedaż jednego z modeli chodaka (produkt w Polsce można kupić jedynie w sklepach internetowych) był zadowolony Jan Linnebjerg Padersen, Factory Manager z Sanita Footwear, która ma nadzieję, że w przyszłości pojawi się więcej ich produktów na Pilskiej Półce.

We wskazanych miejscach dostępne są m.in. gadżety (widokówki, kubki z wizerunkiem Stanisława Staszica w mikołajkowej czapce) przygotowane przez PPR Studio K2 w Pile, świąteczne fartuszki i poszewki przygotowane przez Grapil Home. Natomiast Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej Zakład Aktywności Zawodowej w Pile przekazał na sprzedaż torby materiałowe, worek oraz torebkę na ramię.

Sebastian Daukszewicz

kolekcja_swiateczna00

kolekcja_swiateczna09 kolekcja_swiateczna01 kolekcja_swiateczna02 kolekcja_swiateczna03 kolekcja_swiateczna04 kolekcja_swiateczna05 kolekcja_swiateczna06 kolekcja_swiateczna07 kolekcja_swiateczna08