Komendant Powiatowy Policji w Wałczu wręczył nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego

22 czerwca w sali tradycji Komendy Powiatowej Policji w Wałczu nastąpiło uroczyste wręczenia nagród zwycięzcom konkursu plastycznego pn. „Wolni od uzależnień”. Dyplomy, nagrody rzeczowe i upominki z rąk „Szefa” wałeckich policjantów otrzymało 28 uczestników tego przedsięwzięcia.

Konkurs plastyczny pod nazwą „Wolni od uzależnień” odbył się w ramach realizacji programu „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”. Chęć udziału w konkursie, który odbył się pod patronatem Wójta Gminy Wałcz wyraziły 4 szkoły z terenu gminy wałcz. Laureaci znani byli już od dwóch tygodni.

Natomiast dzisiaj nadkom. Artur Grenda Komendant Powiatowy Policji w Wałczu wręczył nagrody rzeczowe i dyplomy oraz dziękował uczniom za udział w konkursie i wykonanie pięknych, dojrzałych prac. Podziękowania popłynęły również w stronę nauczycieli, którzy zachęcili młodzież do wykonania prac plastycznych.  Wśród nagród były namioty, bidony, sprzęt sportowy, policyjne komiksy, słodycze, porcelanowe kubki z przesłaniem o bezpieczeństwie oraz elementy odblaskowe.

Pan Komendant rozmawiał z przybyłymi gośćmi na temat uzależnień i apelował o umiarkowanie w użytkowaniu elektronarzędzi jakimi są telefon komórkowy czy internet. Spotkanie było także okazją do porozmawiania o bezpiecznym wypoczynku w czasie wakacji, czyli korzystaniu tylko z kąpielisk strzeżonych, nieprzecenianiu swoich możliwości i zachowaniu ostrożności.

Policjanci życzyli dzieciom jak i wychowawcom udanych i bezpiecznych wakacji.

KPP Wałcz

komendant_powiatowy_policji

komendant_powiatowy_policji_50 komendant_powiatowy_policji_02 komendant_powiatowy_policji_03 komendant_powiatowy_policji_04 komendant_powiatowy_policji_05 komendant_powiatowy_policji_06 komendant_powiatowy_policji_07 komendant_powiatowy_policji_08 komendant_powiatowy_policji_09 komendant_powiatowy_policji_10 komendant_powiatowy_policji_11 komendant_powiatowy_policji_12 komendant_powiatowy_policji_13 komendant_powiatowy_policji_14 komendant_powiatowy_policji_15 komendant_powiatowy_policji_16 komendant_powiatowy_policji_17 komendant_powiatowy_policji_18 komendant_powiatowy_policji_19 komendant_powiatowy_policji_20 komendant_powiatowy_policji_21 komendant_powiatowy_policji_22 komendant_powiatowy_policji_23 komendant_powiatowy_policji_24 komendant_powiatowy_policji_25 komendant_powiatowy_policji_26 komendant_powiatowy_policji_27 komendant_powiatowy_policji_28 komendant_powiatowy_policji_29 komendant_powiatowy_policji_30 komendant_powiatowy_policji_31 komendant_powiatowy_policji_32 komendant_powiatowy_policji_33 komendant_powiatowy_policji_34 komendant_powiatowy_policji_35 komendant_powiatowy_policji_36 komendant_powiatowy_policji_37 komendant_powiatowy_policji_38 komendant_powiatowy_policji_39 komendant_powiatowy_policji_40 komendant_powiatowy_policji_41 komendant_powiatowy_policji_42 komendant_powiatowy_policji_43 komendant_powiatowy_policji_44 komendant_powiatowy_policji_45 komendant_powiatowy_policji_46 komendant_powiatowy_policji_47 komendant_powiatowy_policji_48 komendant_powiatowy_policji_49