Koncert BESIDES w Klubie BARKA !!!

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA w Pile ul. Wodna (rzeka Gwda) zaprasza 13 marca (niedziela) na koncert BESIDES . Start 20.00.Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert.  Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. W tytule podać Besides. Wśród osób, które wyślą meila do 11 marca do godziny 21.00 rozlosujemy wejściówki.

EVERYTHING IS TOUR

Po 2 latach od wydania debiutanckiego „We Were So Wrong” zespół wraca z nowym albumem „Everything is”, który ukazał się w połowie października 2015. Płyta, jak mówią sami muzycy jest bardziej urozmaicona brzmieniowo. Produkcją zajął się Maciej Karbowski, muzyk zespołu Tides From Nebula i Moonglass.

Zespół Besides to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie post-rockowej. Powstał w 2011 roku, swój materiał rozpoczął promować na jesień 2012 roku.

20 września 2013 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu zespołu „We Were So Wrong” , jak na tą chwile ciepło przyjętego przez krytykę i fanów. W 2013 i 2014 roku zespół promował album koncertami w Polsce, ma za sobą kilka tras koncertowych, w tym z Tides From Nebula. Muzyka Besides zadebiutowała na falach radiowej „Trojki”, Antyradia, RMF FM i wielu innych rozgłośniach radiowych.

Besides jest zwycięzcą 8 edycji programu Must be The Music. W programie wzbudził wielkie zainteresowanie tak jurorów, jak i telewidzów. Adam Sztaba o zespole mówił w ten sposób: „Muzyka instrumentalna w tym programie to niezwykła rzadkość, a na takim poziomie to już ewenement. Zespół Besides – jeden z najlepszych zespołów w historii tego programu.” Piotr Rogucki: „Besides ma potencjał zespołu międzynarodowego. Ta muzyka nie ma granic, bo nie ma w niej nieudolnej angielszczyzny. Muzyka Besides zawiera bezgraniczną emocję, która będzie zrozumiana również za granicami naszego kraju”.

Wstęp: 20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż:
– Sklep Muzyczny DEMO Piła ul. Budowlanych 11,
– Klub BARKA Piła ul. Wodna.
– Przedsprzedaż internetowa: achaen@wp.pl .

Teledysk do utworu „May I Take You Home”:
https://www.youtube.com/watch?v=mBOH43jvnUE

Strony internetowe:
www.besides.pl/
facebook.com/BesidesBand
besides.bandcamp.com/

(SE)

koncert_besides00

koncert_besides01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *