Koncert Enej z okazji V urodzin VIVO! Piła

koncert_enej

Wielkimi krokami zbliżają się 5. urodziny pilskiego centrum handlowego VIVO!. W tym czasie odbędzie się dwudniowe świętowanie na najwyższym poziomie. W planach m.in. koncert zespołu Enej, Foodcourt Challenge z popularnymi Youtuberami Kolegą Ignacym i Mandzio oraz konkurs, w którym główną nagrodą jest zagraniczna wycieczka. Wspólna zabawa potrwa od 26 do 27 października.

Urodziny ma się tylko raz w roku, więc powinno się hucznie obchodzić. W tym roku z okazji 5. urodzin VIVO! Piła zabawa potrwa cały weekend. 26 października o godz. 10:00 rozpocznie się dwudniowy konkurs z cennymi nagrodami „Bądź Najszybszy”, w którym będzie trzeba wykazać się świetnym refleksem i skupieniem uwagi. Aby wziąć udział grze, wystarczy w dniach 26-27 zrealizować zakupy i okazać paragon w punkcie obsługi. O tym który z uczestników był najszybszy i będzie cieszył się z nagrody głównej, wycieczki zagranicznej dla 2 osób z Biura Podróży ITAKA, dowiemy się podczas finału konkursu w niedzielę o godz. 18:00.

Na sobotę zaplanowano wyjątkowe wydarzenia dla wszystkich miłośników muzyki. O godz. 17:00 na scenie zaśpiewa Iga Martin. Po której występie będzie można poczęstować się gigantycznym tortem. O kolejną dawkę energetycznej muzyki już o godz. 19:00 zadba zespół Enej, którego piosenki takie jak „Tak smakuje życie” czy „Kamień z napisem love” podbiły polskie listy przebojów.

Drugiego dnia urodzin VIVO! Piła odbędzie się Foodcourt Challenge ze znanymi twórcami Youtube Kolegą Ignacym i Mandzio. Youtuberzy sprawdzą czy wszystko jest jadalne, spróbują nieoczywistych połączeń składników, będą zagadywali smaki z zasłoniętymi oczami oraz odpowiedzą na pytania publiczności.

1- VIVO! Piła obchodzi 5. urodziny, z tej okazji chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Z niecierpliwością czekamy na nasz urodzinowy weekend. Zaplanowaliśmy ciekawe atrakcje, z których z pewnością każdy wybierze coś dla siebie i będzie dobrze się bawił – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Serdecznie zapraszamy!

red