Koncert ŁYDKA GRUBASA – Klub YOGI Zaprasza!!!

W sobotę, 13 kwietnia 2024 r. w YOGI KLUB ul. Bydgoska 35, 64-920 Piła wystąpi Łydka Grubasa. Zapraszamy. Godz. 19:00 (otwarcie bramek). Godz. 20:00 (start koncertu).

 

Bilety: 79 zł przedsprzedaż

BILETY

KupBilecik: https://bkb.pl/117120-87719

Biletyna: https://bilety.io/SCRiD

GoOut: https://goout.net/pl/lydka-grubasa/szbujvw/

Ebilet: https://sklep.ebilet.pl/277252852059996261

 

ŁYDKA GRUBASA

 

Halo, tu Łydka! Zapraszamy na wiosenną odsłonę trasy koncertowej „ĘĆ się imię Twoje”. Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana „ĘĆ” nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe…

 

Ktoś kiedyś powiedział, że prawdziwe miejsce muzyki rockowej jest w klubach, jak najbliżej Ludzi. I o to chodzi w tej trasie! Chcemy być jak najbliżej Was i chcemy pograć jak najszczerszego rocka! Odwiedzimy miejsca gdzie będziemy po raz pierwszy – każdy z Was zasługuje na koncert jak najbliżej domu. Pogramy nową płytę, pogramy hiciory, sięgniemy też po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I… pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał!

 

Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapitalne supporty, a część koncertów zagramy w towarzystwie sekcji dętej! Zatem dawaj do nas!

 

Drogi Widzu, Droga Widzko – Niech się Ęci Imię Twoje!

 

Joanna Naranowicz