Koncert NIRVANA cover band: M.OVERS z Ukrainy i RIBS IN COKE w Klubie BARKA. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Rozciągnięte flanelowe koszule, zdeptane trampki, zachrypnięte głosy, zmierzwione fryzury, przesterowane gitary, depresyjne piosenki. Zapraszamy Was na koncert – hołd złożony Nirvanie i Curtowi Kobainowi, najważniejszym spośród grungowej „wielkiej czwórki z Seattle”. Zagrają dla Was 14 grudnia 2018 (piątek) w Klubie Muzycznym Barka w Pile M.OTHERS (Ukraina) i RIBS IN COKE (Trzcianka/Piła). Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. W tytule: NIRVANA. Wśród osób, które wyślą maila do 12 grudnia do godziny 20:00 rozlosujemy wejściówki.

Otwarcie drzwi: 19:00
Start koncertu: 20:00
Wstęp: 30 zł przedsprzedaż /w internecie 33 zł/ 40 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż:
– w Klubie
– w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
– w internecie: Ticketos https://ticketos.pl/event/1419/koncert-nirvana-tribute-show-1412-pila-barka.html

Po koncercie AFTER PARTY!!! WSTĘP WOLNY (od 18-lat)
Godz.: około 23:00 (zaraz po koncercie) do … 3:00
Impreza w klimacie rock, metal, pop, rock and roll, blues, reggae, ska.

M.OTHERS

M.Others z Ukrainy, wielcy fani twórczości Kurta, Krista i Dave’a, którzy sami pozbawieni możliwości zobaczenia ich na scenie, postanowili dać innym możliwość przeżycia namiastki „emocji tamtych koncertów”. Jak sami piszą: „Zabrzmią twoje ulubione kawałki, które będziesz śpiewał razem z nami, bo na pewno znasz je na pamięć. To więcej niż zwyczajny występ – to gra emocji, które chcesz dzielić z najbliższymi. To prawdziwa nirwana!”

https://www.facebook.com/nirvanamothers/

RIBS IN COKE (rock Trzcianka/Piła)

Przez kilka lat kapela funkcjonowała pod nazwą 39,5. Od 2015 roku zespół przyjął nazwę Ribs in Coke. Zespół w swoim repertuarze posiada znane wszystkim polskie oraz światowe utwory z różnych gatunków muzycznych, które aranżuje w rockowym klimacie.

Muzycy wykonują również covery utworów takich wykonawców jak: Adele, Katy Perry, King of Leon, Sia, Kasia Kowalska, Agnieszka Chylińska oraz wielu innych, również bardzo znanych.

https://www.facebook.com/ribsincoke

Info: Joanna Naranowicz
achaen@wp.pl
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl

koncert_nirvana00

koncert_nirvana06 koncert_nirvana01 koncert_nirvana02 koncert_nirvana03 koncert_nirvana04 koncert_nirvana05