Koncert rapera TAU – Mamy wejściówki!

BOZON RECORDS ma ogromny zaszczyt zaprosić 21 marca godz. 20:00 do Klubu Muzycznego BARKA – Piła ul. Wodna (rzeka Gwda), na koncert premierowy TAU promujący debiutancki album pt. „REMEDIUM”. Podczas tego wydarzenia będzie można również usłyszeć utwory z płyt „TEORIA RÓWNOLEGŁYCH WSZECHŚWIATÓW” i „GRAAL”. Wstęp: 20 PLN, 25 PLN w dniu koncertu. Przedsprzedaż: Klub BARKA oraz sklep Muzyczny DEMO.

Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szansę wygrania jednej z nich, wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. Wśród osób, które wyślą maila do 18 marca, do godziny 24.00 rozlosujemy wejściówki.

TAU – raper, producent muzyczny, założyciel wytwórni Bozon Records. W 2008 roku, jako Medium opublikował demo pt. „Seans spirytystyczny”, które było wymieniane w gronie najlepszych płyt z podziemia tegoż roku. W 2010 roku wypuścił kolejny nielegal zatytułowany Medium – „Alternatywne źródło energii” (jedynym gościem na płycie był O.S.T.R) i tym samym zwrócił na siebie uwagę szerszego grona odbiorców muzyki rap. W końcu, w 2011 zadebiutował na oficjalnej polskiej scenie muzycznej, płytą Medium – „Teoria Równoległych Wszechświatów” (wydaną nakładem Asfalt Records) i został okrzyknięty odkryciem i debiutem 2011. Medium wyrusza w trasę koncertową a towarzyszy mu DJ Funktion. Rok później ukazało się dwupłytowe wydawnictwo pt. „Graal”, które pomimo bardzo osobistych utworów i często kontrowersyjnych treści związanych z wiarą, polskością i tożsamością, zaliczone zostało do jednej z najlepszych płyt 2012 roku. Na płycie gościnnie udzielili się m.in. Gift of Gab (Blackalicious), O.S.T.R., Te-Tris i Bisz. Artysta zaczyna grać coraz więcej koncertów wraz z DJ’em Funktionem, który w grudniu zostaje Mistrzem Świata IDA w kategorii show. W lutym 2013 roku Medium opuszcza Asfalt Records i powołuje do życia własną wytwórnię pod nazwą BozonRecords. W czerwcu 2013 roku ukazuje się projekt pt. „Egzegeza – Księga Słów” (prod. Galus), który miał za zadanie zainaugurować działalność wytwórni. Płyta została napisana przez Medium w 16 godzin. Medium wyrusza w trasę koncertową (30 koncertów w całym kraju).

W grudniu 2013 roku Medium zmienia pseudonim na Tau. Dokładnie rok później ukazuje się jego pierwsza płyta wydana pod nowym pseudonimem – „Remedium” – która w niecałe dwa tygodnie po premierze debiutuje na 4. miejscu na liście OliS.

Joanna Naranowicz (organizacja koncertów i innych imprez muzycznych)
tel. +48 695-934-609
e-mail: achaen@wp.pl

koncert_rapera_tau10

koncert_rapera_tau12 koncert_rapera_tau11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *