Koncert THE ANALOGS w pilskim Klubie BARKA! Mamy wejściówki!

Już w sobotę, 8 listopada o godz. 19.00 w Klub Muzycznym BARKA, Piła ul. Wodna (rzeka Gwda) wystąpią w koncercie zatytułowanym PIT BULL TOUR zespoły Ruin Cats, 2nd District oraz The Analogs.

Wstęp: 25 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu.
Przedsprzedaż: Sklep Muzyczny DEMO, Pila ul. Budowlanych, Klub BARKA.
Przedsprzedaż internetowa: achaen@wp.pl.

Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać maila na adres sebapila@interia.pl z tytułem ANALOGS. Prosimy również o podanie swojego imienia i nazwiska. Wśród osób, które wyślą maila do 7 listopada, do godziny 15.00 rozlosujemy wejściówki.

Pierwszy z nich to szczecińska formacja RUIN CATS grająca szanty punk, która jesienią tego roku wyda swój debiutancki album. Drugi z zespołów to gość z Niemiec 2nd DISTRICT, który w swojej muzyce łączy punk rock z glam rockiem a gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego punk rocka, zespół THE ANALOGS. Głównym organizatorem imprezy jest OLDSCHOOL RECORDS, a patronem firma odzieżowa PIT BULL WEST COAST.

THE ANALOGS to obecnie jeden z najaktywniejszych i najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie niezależnej. Muzycznie wyrastający z tradycji klasycznego punk rock, hardcore i garażowego rock’n’rolla. Zespół od swojego powstania w 1995 roku gra energetyczny i melodyjny streetpunk a piosenki starają się opisać otaczającą nas rzeczywistość. Na swoim koncie mają 12 albumów oraz wspólne koncerty z gwiazdami takimi jak Dezerter, Farben Lehre, Deadline, Angelic Upstarts, The Business i wieloma innymi. Są jedynym polskim zespołem zapraszanym na międzynarodowe festiwale związane z muzyką punk rockową w tym na najważniejszy z nich berliński Punk & Disorderly.

Joanna Naranowicz

koncert_the_analogs10

koncert_the_analogs11