Koncert UFLY na Barce .Mamy wejściówki

Pod patronatem Tętna Regionu

21 listopada 2015 (sobota) o godzinie. 20:00 w Klubie Muzycznym Barka wystąpi zespół UFLY(Fly Rock Poznań) oraz KUSKUS (funk, groove, rock Piła). Dla naszych czytelników mamy 2 pojedyncze wejściówki. Aby mieć szansę w losowaniu wejściówki wystarczy wysłać do 15.11 do godziny.18:00 maila na adres sebapila@interia.pl z tytułem wiadomości „UFLY na Barce”. Prosimy podać swoje dane: imię i nazwisko. Powodzenia.

UFLY to zdobywający coraz większą popularność zespół z Poznania (do 2012 roku znany pod nazwą Underground FLY). Ich muzyka będąca połączeniem nowoczesnych elektronicznych brzmień z rockowym riffem zdobywa coraz więcej fanów oraz uznania w mediach. Jak sami mówią o sobie: „UFLY to nieślubne dziecko U2 i Depeche Mode” – choć wśród fanów można też usłyszeć porównania do Hurts czy A-ha.

UFLY zdobywa uznanie nie tylko wśród dziennikarzy w Polsce, ale także wśród zagranicznych gwiazd. W czerwcu 2013 roku UFLY otwierał koncert Alice Keys, która osobiście wybrała UFLY spośród wielu polskich wykonawców. Ponadto talent poznaniaków zauważył Judd Lander – uznany promotor radiowy na Wyspach Brytyjskich (współpracował m.in. z Michaelem Jacksonem, Annie Lennox, Paulem McCartney), który wraz z wydaniem nowego albumu rozpocznie promocję UFLY w Wielkiej Brytanii.

Na początku 2013 ich pierwszy singiel „Eclipse” http://www.youtube.com/watch?v=d3RT-f-WOR8 podbił serca słuchaczy Eski Rock i nie opuszczał przez blisko 4 miesiące listy przebojów NRD. Były dyrektor muzyczny Eski Rock –  Marcin Bisiorek uplasował UFLY na pierwszym miejscu wśród muzycznych odkryć 2013 roku. Rok 2014 przynosi zespołowi szereg ciekawych doświadczeń, chociażby wspólna trasa koncertowa z zespołem Kensington z Holandii – zdobywcy nagrody MTV EMA 2013 dla najlepszego artysty z Holandii. Pod koniec 2014 roku zespół wydaje płytę pt. ” Love Smugglers”, która zostaje zauważona i doceniona. Początek roku to kolejna wspólna trasa koncertowa z zespołem Kensington, tym razem w Polsce.

UFLY w Internecie:
www.ufly.eu
www.youtube.com/uflyofficial
www.facebook.com/uflyofficial

KUSKUS
(funk, groove, rock Piła)
https://www.facebook.com/kuskusmusic/

Bilety już dostępne w cenie 15 PLN. W dniu koncertu bilety w cenie 25 PLN.

– Sklep Muzyczny DEMO Piła ul. Budowlanych 11,

– Biuro Podróży MY TRAVEL Piła Pl. Konstytucji 3-go Maja 10/1,

– Klub BARKA (czwartek-niedziela od 19:00 do …).

– Przedsprzedaż internetowa: achaen@wp.pl .

(SE)

pilski_zespol_kuskus00

pilski_zespol_kuskus01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *