Koncert UFLY na pilskiej BARCE

W sobotę, 14 marca 2015 roku, o godz. 20.00 w Klubie Muzycznym BARKA w Pile przy ul. Wodnej (rzeka Gwda) rozpocznie się wyjątkowy koncert poznańskiej formacji UFLY. Wstęp: 20 zł. Zapraszamy!

UFLY to zdobywający coraz większą popularność zespół z Poznania (do 2012 roku znany pod nazwą Underground FLY). Ich muzyka będąca połączeniem nowoczesnych elektronicznych brzmień z rockowym riffem zdobywa coraz więcej fanów oraz uznania w mediach.

Jak sami mówią o sobie: „UFLY to nieślubne dziecko U2 i Depeche Mode”; choć wśród fanów można też usłyszeć porównania do Hurts czy A-ha.

UFLY zdobywa uznanie nie tylko wśród dziennikarzy w Polsce, ale także wśród zagranicznych gwiazd. W czerwcu 2013 roku UFLY otwierał koncert Alice Keys, która osobiście wybrała UFLY spośród wielu polskich wykonawców.

Ponadto talent poznaniaków zauważył Judd Lander; uznany promotor radiowy na Wyspach Brytyjskich (współpracował m.in. z Michaelem Jacksonem, Annie Lennox, Paulem McCartney’em), który wraz z wydaniem nowego albumu rozpocznie promocję UFLY w Wielkiej Brytanii.

Na początku 2013 ich pierwszy singiel „Eclipse” http://www.youtube.com/watch?v=d3RT-f-WOR8 podbił serca słuchaczy Eski Rock i nie opuszczał przez blisko 4 miesiące listy przebojów NRD. Były dyrektor muzyczny Eski Rock; Marcin Bisiorek uplasował UFLY na pierwszym miejscu wśród muzycznych odkryć 2013 roku.

Rok 2014 przynosi zespołowi szereg ciekawych doświadczeń, chociażby wspólna trasa koncertowa z zespołem Kensington z Holandii zdobywcy nagrody MTV EMA 2013 dla najlepszego artysty z Holandii.

Pod koniec 2014 roku zespół wydaje płytę pt. „Love Smugglers”, która zostaje zauważona i doceniona. Początek roku to kolejna wspólna trasa koncertowa z zespołem Kensington, tym razem w Polsce.

UFLY w Internecie:
www.ufly.eu
www.youtube.com/uflyofficial
www.facebook.com/uflyofficial

Aśka Naranowicz
tel. +48 695-934-609
e-mail: achaen@wp.pl

koncert_ufly10

 

koncert_ufly11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *