Koncert Uncover Soloists „Dla Mamy” w Pile. Zapraszamy!

Już w sobotę, 26 maja o godz. 19.00, w Sali Miejskiej (Invest Park), ul. Dąbrowskiego 8 w Pile rozpocznie się niecodzienny koncert, dedykowany wszystkim Mamom. Tym wspaniałym istotom, które jako pierwsze pokazały prawie każdemu z nas księżyc… „i pierwszy śnieg na świerkach, i pierwszy deszcz”.

Uncover Soloists – orkiestra założona z inicjatywy Sebastiana Czai oraz Prezydenta Miasta Piły Pana Piotra Głowskiego.

Zespół najlepszych solistów młodego pokolenia w Polsce.
Członkowie zespołu to laureaci najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów muzycznych.

Każdy z nich mimo młodego wieku ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.
Niewątpliwym atutem orkiestry jest fakt, że tak wyjątkowy profil zespołu daje występującym w niej artystom ogromny wachlarz doboru repertuaru, oraz niespotykaną dotąd propozycję dla publiczności. widownia na każdym koncercie ma wyjątkową okazję podziwiać najlepszych solistów, którzy występują z towarzyszeniem swoich partnerów z orkiestry i wzajemnie sobie towarzyszą.

Program koncertu majowego obejmuje hity muzyki klasycznej dobrane specjalnie na okazję Dnia Matki.

Usłyszymy m.in. Suitę z czasów Holberga Edwarda Grigera, Romans z filmu „Szerszeń” Dimitrija Szostakowicza, Taniec Elfów Dawida Poppera i wiele innych.
Idea przewodnia Uncover Soloists to współtworzenie muzyki inspirując pasją publiczność oraz siebie. nawzajem.

Muzycy w tym dynamicznym zespole dzielą się nowymi bodźcami i impulsami ustanawiając nową jakoś wśród orkiestr kameralnych.

Orkiestra wystąpi w składzie: Sebastian Czaja, Celina Kotz, Wiktoria Borkowska, Sulamita Ślubowska, Roksana Kwaśnikowska, Bartosz Skibiński, Sławomira Wilga, Kasia Górska, Paweł Czarny, Anna Loska, Mateusz Doniec, Krystyna Wiśniewska, Zuzanna Sosnowska, Agata Nowakoraz Jacek Karwan .

Nie może Ciebie zabraknąć.

mm

Koncert_Uncover_Soloists