Konkurs fotograficzny „Wyprawa do lasu” rozstrzygnięty

Krzysztof Tollas fotografią „Las” zdobył uznanie jury i wygrał konkurs fotograficzny pt. „Wyprawa do lasu” organizowany przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych
w Pile.

Piękno krajobrazu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego oraz pokazanie uroków lasu, były tematem przewodnim konkursu fotograficznego „Wyprawa do lasu”.  Rozświetlona smugą światła świerczyna, bocian skryty w otulonym mgłą lesie oraz gąszcz roślin odbijających się w tafli rzeki Gwdy to zdjęcia, które zdobyły najwięcej głosów komisji konkursowej.

Na konkurs wpłynęły 24 fotografie wykonane przez 9 uczestników, dla których pobyt w lesie to sposób na spędzanie czasu wolnego i rozwijanie pasji fotograficznej.

– Poziom prac, które wpłynęły na konkurs jest wysoki – uważają członkowie komisji – ujęta w kadrze przyroda zachwyca i zdumiewa dlatego wybór najlepszego zdjęcia nie był łatwy.

Jurorzy postanowili przyznać:

I miejsce – Krzysztofowi Tollasowi za zdjęcie „Las”.

II miejsce – Gracjanowi Dąbkowskiemu za fotografię „Goś w lesie”.

III miejsce – Jarosławowi Roli za zdjęcie „Nad Gwdą”.

Komisja konkursowa przyznała też wyróżnienie Mariuszowi Tomkowiczowi za fotografię „F-35 stawowy – startuj” oraz Marlenie Wełnic za zdjęcie „W leśnej zadumie”.

Serdecznie gratulujemy wygranej.

Dominika Nadolna RDLP w Pile

konkurs_rozstrzygniety

OLYMPUS DIGITAL CAMERA konkurs_rozstrzygniety_02konkurs_rozstrzygniety_03konkurs_rozstrzygniety_03konkurs_rozstrzygniety_04konkurs_rozstrzygniety_05konkurs_rozstrzygniety_06konkurs_rozstrzygniety_07konkurs_rozstrzygniety_08konkurs_rozstrzygniety_09konkurs_rozstrzygniety_10konkurs_rozstrzygniety_11konkurs_rozstrzygniety_12konkurs_rozstrzygniety_13konkurs_rozstrzygniety_14konkurs_rozstrzygniety_15konkurs_rozstrzygniety_16konkurs_rozstrzygniety_17konkurs_rozstrzygniety_18konkurs_rozstrzygniety_19konkurs_rozstrzygniety_20konkurs_rozstrzygniety_20akonkurs_rozstrzygniety_02