KS Credo Futsal Piła – UKS Orlik Mosina już w niedzielę

Pilska drużyna pomimo słabszych wyników utrzymała pozycję wicelidera II  Ligi Futsalu. Jednak, aby móc poważnie myśleć o końcowym sukcesie jakim z pewnością będzie pierwsza trójka na koniec sezonu podopieczni Karola Skiby muszą zainkasować trzy punkty w najbliższym meczu z Mosiną, który odbędzie się w niedzielę, 18 stycznia, o godzinie 17:00, jak zawsze na hali PWSZ w Pile.

Trener Karol Skiba z pewnością nie wspomina najlepiej pierwszych dni nowego roku. Jego podopieczni zanotowali serię trzech porażek z rzędu i chyba nawet najwięksi pesymiści nie spodziewali się takich wyników. Lider z Obornik jest już niemal poza zasięgiem, a grupa pościgowa coraz liczniejsza. Tabela bardzo się ścisnęła i tak naprawdę nawet przedostatnie aktualnie M40.pl Poznań ma nawet szansę na włącznie się do walki o pierwszą trójkę!

Pilscy zawodnicy pomimo wcale nie najgorszej gry musieli w ostatnich dniach trzykrotnie uznać zdecydowaną wyższość rywali, a potrzebnych jak tlenu punktów będą musieli szukać w najbliższy weekend w bardzo ważnym dla nas meczu z Orlikiem Mosiną. Warto pamiętać że pomimo niekorzystnych ostatnio wyników KS Credo Futsal Piła wciąż jest wiceliderem II Ligi Futsalu mając na koncie 15 zdobytych oczek i głód zwycięstwa, który miejmy nadzieję w niedzielę przełoży się na spektakl bramkowy o którym kibice nie zapomną przez kolejne długie zimowe wieczory.

Rywale po fatalnym starcie sezonu powoli chwytają wiatr w żagle, a grający trener Paweł Hoeft na pewno ma apetyt, aby w obecnych rozgrywkach wywalczyć przynajmniej miejsce w pierwszej trójce – co nie udało się przed rokiem. Wtedy właśnie plany drużynie z Mosiny
pokrzyżowali pilanie, którzy na własnym terenie w ostatnim meczu sezonu pokonali gości 4:3.

Mosina to zespół bardzo doświadczony, który pod wodzą trenera z przeszłością ekstraklasową jest zespołem potrafiącym wygrać z każdym w II lidze. Nasi niedzielni goście oprócz zespołu z Obornik mają najmniejszą liczbę straconych bramek i do Piły z pewnością przyjadą odegrać się za porażkę z minionej rundy.

Wszystkich już teraz serdecznie zapraszamy w niedzielny wieczór na kolejne futsalowe emocje, które z pewnością zagwarantują nam zawodnicy obu drużyn!

KS Credo Futsal Piła – UKS Orlik Mosina
Niedziela (18.01.2015), godzina 17:00
hala PWSZ w Pile przy ulicy Podchorążych 10

Zapraszamy!

Łukasz Stasicki,
rzecznik prasowy KS Credo Futsal Piła

SONY DSC

ks_credo_uks_orlik11

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *