KS Piła cały czas w sztosie!

Siatkarki KS Piła kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, zbliżając się z każdym krokiem do upragnionego celu! Jaki to cel, każdy kibic dobrze wie! Tym razem w Kościanie bez najmniejszego kłopotu odprawiły z kwitkiem gospodynie, wygrywając bez straty seta.

Pierwszy mecz w Pile, rozegrany 8 października, siatkarki KS Piła wygrały 3:0 (25:12, 25:14, 25:14) i było to jednostronne widowisko. Podobnie było w wyjazdowym spotkaniu w mieście nad Kanałem Kościańskim, gdzie pilanki wygrały do 14, 10 i 15. Jak widać wolejbolistki z Grodu Staszica bezproblemowo wygrywają na każdym gruncie.

Gratulujemy siatkarkom KS Piła postawy i życzymy kolejnych zwycięstw!

Teraz przerwa bożonarodzeniowo-sylwestrowa, a już w nowym roku, konkretnie 14 stycznia pilanki we własnej hali zmierzą się z ŁKS II Łódź, z którym w Łodzi wygrały 3:1.