KS Piła kontynuuje serię zwycięstw!

W grupie 1, II Ligi Kobiet wciąż niepokonanym zespołem pozostaje KS Piła. Podopieczne trenera Damiana Zemło w pięciu spotkaniach straciły tylko dwa sety. Po jednym z ŁKS II Łódź i UKS ZSMS Poznań.

Siatkarki z Piły mają jeszcze jedno zaległe spotkanie do rozegrania i zajmują drugie miejsce w tabeli. Na jej czele nadal znajduje się Libero Aleksandrów Łódzki. Wolejbolistki KS Piła, w sobotę 5 listopada pokonały na wyjeździe zespół Baryczy Janków Przygodzki 3:0.

Pilanki nie przestraszyły się zespołu z Jankowa, z którym przypomnijmy, przegrały w ubiegłym sezonie we własnej hali. Tym razem, na gorącym terenie przeciwniczek, nie dały gospodyniom zwyciężyć w ani jednej partii, wygrywając całe spotkanie 3:0, w setach do 18, 22 i 19.

Kolejny pojedynek KS Piła stoczy już na własnych „śmieciach”, czyli w Hali przy Żeromskiego w Pile 19 listopada, a rywalem pilskich siatkarek będzie #VolleyWrocław II. ZAGRAJMY RAZEM!