Książka jest O.K! – konkursy artystyczne: „Stwórz własną książkę” i „Tak Czytam!”

Pod patronatem Tętna Regionu

Zapraszamy dzieci, młodzież w wieku od 5 do 18 lat oraz grupy znajomych, przyjaciół i rodziny do udziału w dwóch konkursach artystycznych pn. „Stwórz własną książkę” oraz „Tak Czytam!”. O kim lub o czym powinna być książka? Jak według Ciebie powinna ona wyglądać? -Napisz własną! Zaprojektuj i Wykonaj! Jak, gdzie i jaką książkę Czytasz Ty, Twoja koleżanka, kolega, rodzeństwo, rodzice- Uchwyć emocje na fotografii! Organizatorzy zapewniają ciekawe nagrody. Prezentacja najlepszych książek i fotografii w bibliotece.

Termin nadsyłania prac do 30 listopada br. na adres Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, 64-920 Piła, ul. Buczka 14 z dopiskiem „Stwórz własną książkę.” lub „Tak Czytam!”.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile w ramach działań artystycznych i społecznych pn. „Książka jest O.K!”. Patronat honorowy: Franciszek Tamas – Starosta Pilski, Piotr Głowski – Prezydent Miasta Piły. Patronat medialny: Fundacja ABC-XXI – „Cała Polska czyta dzieciom”, Polska Sekcja IBBY, Biblioteki Sąsiedzkie oraz oraz media lokalne.

Szczegółowe informacje: PiMBP w Pile, tel. 67 351 79 03, informacja@biblioteka.pila.pl

I.B

ksiazka_jest_ok10

image description image description

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *