Kto rywalem Credo Futsal w „Super Meczu”?

Kto_rywalem_Credo

Pilski zespół Credo Futsal Piła w trakcie przygotowań do nowego sezonu II Polskiej Ligi Futsalu podobnie jak przed rokiem rozegra niecodzienne spotkanie w ramach „Super Meczu o Puchar Prezydenta Miasta Piły” z rywalem europejskiego formatu.

Rok temu rywalem Piły była Hertha Berlin, czyli wicemistrz regionu „Berlin” (w Niemczech mistrzowie danych regionów spotykają się w finale o mistrzostwo kraju) i zarazem Mistrz Niemiec w „streetballu”. Zawodników którzy biegali po pilskim parkiecie mogliśmy oglądać między innymi w popularnym cyklu reklam „Nike Football” u boku samego Ronaldo. Jednak to pilanie wolą walki, niesieni przez komplet publiczności zdołali odnieść zwycięstwo nad dużo wyżej notowanym rywalem kończąc ten mecz z korzystnym dla siebie rezultatem 7:6! Wspomniane spotkanie było początkiem drogi pilskich futsalistów do końcowego sukcesu jakim był tytuł wicemistrza II Ligi Futsalu.

Tegoroczny sezon podobnie jak przed rokiem zainaugurowany zostanie ogromnym widowiskiem jakim jest „Super Mecz” i ponownie jak rok temu, właśnie wtedy wszyscy pilscy sympatycy futsalu poznają pełną kadrę na sezon 2015/2016 która została wyselekcjonowana przez trenera Karola Skibę. Jednak jak zapowiadają organizatorzy – to zdecydowanie nie koniec atrakcji. Spotkaniu ma towarzyszyć wyjątkowa oprawa, masa konkursów z nagrodami, prezentacja nowych strojów oraz przede wszystkim niesamowite
sportowe emocje! Kto jednak będzie rywalem pilan?

To pytanie od jakiegoś czasu zadają sobie kibice, zwłaszcza kiedy na oficjalnym profilu klubowym pojawiła się informacji potwierdzająca że 19 września odbędzie się II Edycja „Super Meczu”. Czy działacze będą w stanie ponownie zapełnić nie mały przecież obiekt przy ul. Żeromskiego? Wszystko wskazuje na to, że już we wrześniu wszyscy Ci którzy są
spragnieni futsalowych emocji będą mieli swoje święto. Zapowiedzi dotyczące rywala są naprawdę huczne i bardzo obiecujące.

Kto tym razem zagości w Pile i sprawdzi siłę pilskiej piłki halowej?  Przekonamy się już wkrótce!

Łukasz Stasicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *