Leroy Merlin Polska otworzy sklep w Pile

leroy_merlin_polska_otworzy

Na wiosnę 2017 roku Leroy Merlin Polska otworzy w Pile sklep z materiałami do budowy, remontu i dekoracji domów oraz ogrodów. Nowy obiekt handlowy sieci zlokalizowany jest pod adresem ul. 500-Lecia Piły 5 w miejscu dotychczas zajmowanym przez inny sklep z materiałami budowlanymi.

Obiekt znajduje się w znanej mieszkańcom Piły lokalizacji z dogodnym dojazdem komunikacją miejską oraz – dla zmotoryzowanych – z możliwością zaparkowania na przestronnym parkingu.  Wszystkie prace remontowe zakończone zostaną na wiosnę przyszłego roku, kiedy to po wyposażeniu i zatowarowaniu, sklep przyjmie pierwszych klientów.

Cieszę się, że Piła będzie kolejnym punktem na mapie sklepów Leroy Merlin. W momencie otwarcia nasz nowy market w Pile będzie już ósmym sklepem Leroy Merlin w województwie wielkopolskim. Tak duża sieć sklepów, a tym samym dostępność produktów i usług dla domu i ogrodu, oznacza większy komfort zakupów oraz oszczędność czasu dla naszych klientów – powiedział Janusz Górka, Dyrektor Regionalny Leroy Merlin Polska.

W sklepie Leroy Merlin w Pile o komfort klientów zadba ok. 100 osobowa ekipa Doradców Klienta, Logistyków, Kasjerów wraz z kadrą zarządzającą. Dyrektorem pilskiego Leroy Merlin został Radosław Głowacki.

Obecnie za pośrednictwem strony www.kariera.leroymerlin.pl trwa rekrutacja pracowników sklepu m.in. na Doradców Klientów, Kasjerów i Magazynierów oraz stanowiska koordynatorskie i asystenckie.

red

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *