Lipcowy numer Tętna Regionu czeka na Ciebie!

ikona

Uff. Wybory wreszcie za nami. Jakie to były wybory, niech osądzi każdy samodzielnie. Lato jeszcze z nami, a także z nami również epidemia. Ale trzeba żyć. A jak żyć, to także czytać. Zatem zapraszamy do czytania… lipcowego numeru Tętna Regionu. Sięgnijcie, drodzy państwo po to letnie wydanie Waszego czasopisma, a na pewno się nie zawiedziecie! Zapraszam do lektury.

W lipcowym numerze:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

– w dodatku „Z pierwszej ręki” wiadomości z Pilskiego Ratusza,

– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

– etc., etc.

Rekomendujemy:

Szpitalny tygiel, czyli prywatny folwark  starosty i jego wasala
O Szpitalu Specjalistycznym w Pile z miesiąca na miesiąc robi się coraz głośniej. I nie chodzi o pozytywne przemiany, które w ramach tzw. „programu naprawczego” miał wdrożyć protegowany starosty pilskiego, dyrektor lecznicy, lecz o horrendalne metody wdrażania owej „naprawy”.

str. 16 i 17

„Poczynania starosty pilskiego oraz dyrektora szpitala nazwałbym skandalicznymi”
Rozmowa z Piotrem Głowskim, prezydentem Piły o radzeniu sobie z funkcjonowaniem miasta podczas epidemii koronawirusa, o pilskim szpitalu oraz o wyborach prezydenckich.

str. 15

Dyrekcja pilskiego szpitala chce „sprzedać” 142 pracowników firmie z Lubina

str. 20

– Stały cykl pytań do prezydenta Piły i odpowiedzi udzielonych przez Piotra Głowskiego, „Prezydent odpowiada”.
W lipcowym odcinku włodarz Grodu Staszica odpowiada na pytanie Czytelnika, co się stanie z dawnym skateparkiem i boiskiem do kosza obok aquaparku u zbiegu ulic Kossaka i Podchorążych? Jeżeli chcecie poznać odpowiedź prezydenta Głowskiego, zajrzyjcie na 9 stronę lipcowego numeru TR. Zachecam!

str. 9

– PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek-Rataj w lipcowym wydaniu tej nieodzownej rubryki, opatrzonej tytułem „Sądowe ustanowienie rozdzielności majątkowej”, podpowiada jak uzyskać ową rozdzielność, przy braku chęci do rozwodu. Chcesz poznać szczegóły, koniecznie zajrzyj na 9 stronę Tętna Regionu i przeczytaj całą poradę pani mecenas. Przypominamy, że mecenas Agnieszka Przeworek cały czas liczy na kolejne pytania od państwa, na które postara się udzielić  satysfakcjonującej odpowiedzi

str. 9

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W lipcowej edycji Państwa interwencyjnej rubryki o bezmyślnie zaparkowanym samochodzie oraz drabince do ćwiczeń na powietrzu, która została zaanektowana przez zaborczy krzew. O szczegółach koniecznie przeczytajcie w REAKCJI.

– Pod Lupą – w lipcowym odcinku mojej autorskiej rubryki, który opatrzyłem tytułem „Besserwisser, czyli wszechwiedzący!”, o tym, że ten kto wie wszystko, ten nie wie nic! I o pewnym włodarzu, który wpisuje się w definicję besserwissera? Nie wątpię, że chcecie poznać szczegóły, a więc koniecznie zajrzyjcie … Pod Lupę, która znajduje się na 3 stronie gazety.

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Zapraszam do lektury!

Marek Mostowski
redaktor naczelny