Listopadowy numer Tętna Regionu Czeka już na Państwa!

ikona

Podobno idzie ku dobremu, no może tylko nieco lepszemu. Ale zawsze! Zapewne każdy wie, że mam namyśli epidemię SARS-CoV-2. Natomiast za oknami szaro, buro i chandrycznie. Zatem niema nic lepszego niż lektura… lektura najnowszego wydania Tętna Regionu! Zapraszamy serdecznie do zaopatrzenia się w listopadowy numer Waszej gazety, w której – jestem tego pewien – znajdziecie coś fajnego dla Siebie! A więc zapraszamy do lektury!

W listopadowym numerze:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!
– etc., etc.

Rekomendujemy:

– Szpital się rozpada?!!!
Pilska lecznica stacza się w przepaść? Czy może jest dla niej jakiś spadochron?
Panie dbające o czystość i higienę – szczególnie w dobie pandemii – powinny być wręcz hołubione przez przełożonych! Niestety tak nie jest!!!
str. 17

– Miasto ma szereg innych problemów, więc trudno wymagać aby finansowało drużynę
Rozmowa z Markiem Cieślakiem, wieloletnim trenerem reprezentacji Polski na żużlu i trenerem pilskiej Polonii w sezonie 2000.
str. 28 i 29

– Targ Chryzantemowy odpowiedzią na zamknięte cmentarze w regionie
2 listopada plac Staszica w Pile zapełnił się… chryzantemami, które gremialnie kupowali ludzie wielkiego serca! Brawo Wy!
str. 3

– Stały cykl pytań do prezydenta Piły i odpowiedzi udzielonych przez Piotra Głowskiego, „Prezydent odpowiada”.
W listopadowym odcinku prezydent Piotr Głowski odpowiada na trzy pytania, nadesłane przez P.T. Czytelników. Tuszę, że pytania są interesujące, a odpowiedzi udzielone przez włodarza Grodu Staszica usatysfakcjonują nie tylko autorów pytań, ale również wielu Czytelników. Zapraszamy do satysfakcjonującej lektury.
str. 9

– PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek-Rataj w listopadowym odcinku, tej jakże niezwykle potrzebnej rubryki, zatytułowanej „Odstąpienie od umowy instalacji fotowoltaicznej”, podpowiada jak można i czy można bezboleśnie odstąpić od umowy na założenie takiej instalacji. Szczególnie gdy firma instalacyjna wzięła zaliczkę… i po tym fakcie, mówiąc ulicznym slangiem, nas „olewa”. Zachęcam do lektury listopadowej porady Pani Mecenas. Naprawdę WARTO! TO SIĘ MOŻE PRZYDAĆ!
Przypominam, że pani mecenas Agnieszka Przeworek-Rataj czeka na kolejne państwa pytania.
str. 9

– Pod Lupą – w tym odcinku, zatytułowanym „Covid zabił… GRYPĘ!”. Myślę, ba, wierzę, że Państwo domyślacie się o czym napisałem tym razem. Tak, Macie Rację. Ale szczegóły dostępne są Pod Lupą, „pod” którą zachęcam zajrzeć!
str. 3

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W listopadowej Reakcji, nie będzie żadnej przygany, problemu, spornej kwestii. Będzie wyłącznie pochwała. A cóż będzie chwalone? Odpowiedź znajduje się w Waszym Regionalnym Hyde Parku. Zachęcam do lektury.
str. 21

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Zapraszam do lektury!

Marek Mostowski
redaktor naczelny