Logiczny początek szkoły w VIVO! Piła. Zapamiętaj wzór kostki i zgarnij nagrody

logiczny_poczatek

W ostatni weekend wakacji VIVO! zaprasza uczniów i rodziców na małą rozgrzewkę przed powrotem szkoły. Każdy, kto zrobi zakupy w centrum handlowym VIVO! Piła za min. 200 zł, będzie mógł spróbować swoich sił w grze logicznej i wygrać wyprawkę szkolną na nowy rok.

Gry logiczne uczą racjonalnego myślenia, poprawiają koncentrację i zdolność zapamiętywania. W dniach 27-28 sierpnia w VIVO! Piła będzie można nie tylko rozwinąć w ten sposób swoje umiejętności, ale też zdobyć atrakcyjne nagrody.

Mechanizm akcji „Logiczny początek szkoły z VIVO!” jest prosty. Wystarczy zrobić zakupy w centrum handlowym VIVO! Piła za min. 200 zł na max. 2 paragonach i udać się do Punktu Obsługi Promocji znajdującego się w strefie restauracyjnej. Następnie należy zapamiętać i jak najdokładniej odwzorować kolorystykę kostki logicznej w specjalnej aplikacji. Do wygrania są karty podarunkowe do VIVO! Piła o wartości 100 zł i 50 zł, a także worki szkolne, kredki, flamastry, farby i plany lekcji. Rodzaje nagród uzależnione są od stopnia odwzorowania kostki i czasu wykonania zadania.

Akcja „Logiczny początek szkoły z VIVO!” odbędzie się 27-28 sierpnia, w godz. 11.00-19.00, w strefie foodcourt. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie internetowej VIVO! Piła.
**********
VIVO! Piła oferuje doskonale zbalansowany mix najemców na łącznej powierzchni 24.200 m kw. Pilskie VIVO! zostało otwarte w październiku 2014 roku i od tego czasu jest najczęściej odwiedzanym centrum handlowym w regionie. Dzięki doskonałemu położeniu, w pobliżu stacji kolejowej i dworca autobusowego, VIVO! zapewnia idealnie dopasowaną ofertę zakupową nie tylko mieszkańcom Piły, ale także okolicznych miejscowości. Łączny zasięg na poziomie ponad 470.000 potencjalnych klientów zapewnia także bardzo dobra infrastruktura drogowa: w kierunku Poznania i Kołobrzegu – droga krajowa numer 11, Bydgoszczy – droga krajowa numer 10. Wśród ponad 70 najemców VIVO! Piła wymienić można tak znane marki jak H&M, Top Secret, Ryłko, SWISS, RESERVED, CROPP, House, Media Expert, SinSay, MOHITO, Medicine, siłownia Calypso czy hipermarket Carrefour. W grudniu 2018 roku centrum otrzymało prestiżową nagrodę Eurobuild Awards jako centrum handlowe roku, przyznaną w glosowaniu najemców.