Lutowy numer Tętna Regionu jest do Państwa dyspozycji. To już 17 lat z Wami!

W 2007 roku zima, jak ją opisywali synoptycy, była wybitnie ciepła. Jak na razie podobnie kreuje się tegoroczna „Biała” Pani. Dlaczego porównuję właśnie te dwa lata? Tytuł powinien Państwu dać odpowiedź na to pytanie. Właśnie w lutym 2007 roku narodziło się Tętno Regionu. Wasza, Drodzy Czytelnicy, gazeta będąca z Wami już 17 lat. W tym jubileuszowym wydaniu, tradycyjnie znajdziecie wszystko to, czego szukacie. Słowem, w nim każdy znajdzie coś interesującego dla Siebie. Zapraszamy do lektury! 

 

W lutowym numerze:

 

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

– w dodatku „Z pierwszej ręki” wiadomości z Pilskiego Ratusza,

– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

– etc., etc.

 

Rekomendujemy:

 

Pod Lupą – Tętno Regionu skończyło 17 lat!

Kiedy w lutym 2007 roku po raz pierwszy ukazało się na rynku prasowym Tętno Regionu, wzięliśmy z Państwem swego rodzaju ślub!

str. 3

 

Sitcom z Komarowskim w roli głównej trwa nadal! Główny bohater występuje jako fantom!

6 lutego 2024 roku odbyła się kolejna, piąta już rozprawa, w której oskarżony ponownie wystąpił jako fantom. Nie chodzi tu o model anatomiczny(…), lecz o główną definicję tego określenia.

Str. 16

 

Zapraszamy na Spektakl Teatru Pracownia Lalek z Chrustowa

Ciepły, kameralny, trochę gorzki spektakl „A słońce świeciło…”, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Historia dwóch rozdzielonych po wojnie braci, oparta na poruszających wspomnieniach jednego z nich. Ten nietuzinkowy spektakl już w sobotę 24 II 2024 r. o godz. 18:00 na scenie Teatru Pracownia Lalek w Chrustowie. ZAPRASZAMY!

str. 20

 

– PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek-Rataj w lutowym odcinku tej niezbędnej rubryki swoją poradę zatytułowała Odpowiedzialność za zalanie mieszkania. Gorąco zachęcam do wnikliwego zapoznania się z tą poradą Pani Mecenas, ponieważ każdego z nas może spotkać tego rodzaju KATASTROFA. Więc chyba nikogo nie trzeba zachęcać do zapoznania się z lutową poradą!

Przypominam, że pani mecenas Agnieszka Przeworek-Rataj czeka na kolejne pytania od państwa.

str. 18

 

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W lutowym odcinku Waszego Kącika interwencyjnego o żółtych lampach usytuowanych przy niektórych przejściach dla pieszych w Pile. Po szczegóły koniecznie zajrzyjcie do REAKCJI.

str. 21

 

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

 

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

 

Zapraszam do sympatycznej lektury!

 

Marek Mostowski 
redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *