LUXTORPEDA na Barce – Mamy wejściówki!

luxtorpeda

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA w Pile ul. Wodna (rzeka Gwda) zaprasza 4 listopada 2016 (piątek) na koncert zespołu Luxtorpeda. Start godzina  19.00. Gościnnie wystąpi zespół: Cuba de Zoo. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. W tytule Luxtorpeda. Wśród osób, które wyślą meila do 2 listopada do godziny 18.00 rozlosujemy wejściówki.

Zespół Luxtorpeda rusza w Polskę by dać swoim fanom dawkę ciężkich brzmień i pozytywnego przekazu. Grupa odwiedzi ponad 20 miast i z pewnością nie zabraknie na jej koncertach materiału z płyty „MyWasWyNas”

Wstęp: 39 zł w przedsprzedaży / 45 zł w dniu koncertu.

Informacje o przedsprzedaży: Polsky Group Promotion w miejscu: Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda). Sklep RESZKA, ul. Rogozińska 33, 64-920 Piła, (godziny otwarcia od 7:00 do 22:00). Przedsprzedaż online: drogą mailową pisząc na adres: barka.pila@wp.pl.

LUXTORPEDA

Zespół LUXTORPEDA powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ. Do współpracy muzyk zaprosił gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika, związanych wcześniej z Armią oraz z formacją 2Tm2,3 oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka, znanego wcześniej z Turbo i Armii. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel, raper znany z hip-hopowego duetu 52 Dębiec. Debiutancki album zatytułowany LUXTORPEDA ukazał się 9 maja 2011 roku i jest połączeniem brzmień garażowo-punkowo-rockowych, teksty mówią o życiu każdego człowieka, o walkach, upadkach, powstaniach, ciemnościach i nadziei. Płytę promują teledyski zrealizowane do utworów „Niezalogowany”, „Autystyczny” i „Za wolność”. Zespół dał się poznać szerszej publiczności podczas Jarocin Festiwal 2011 oraz podczas 17 edycji Przystanku Woodstock 2011 a utwór „Autystyczny” wspiął się na pierwsze miejsca wielu list przebojów, między innymi w radiowej Trójce, Eska Rock i Antyradiu. W wielu rankingach i podsumowaniach muzycznych 2011 roku LUXTORPEDA uplasowała się w ścisłej czołówce niejednokrotnie zajmując 1 miejsce, chociażby wśród czytelników pisma „Teraz Rock”, gdzie została uznana za najlepszy zespół roku, płytę roku, przebój roku, teledysk roku i nadzieję roku. LUXTORPEDA otrzymała również 4 nominacje do nagrody Fryderyki za 2011r. 9 MAJA 2012 ukazała się druga płyta zespołu pt. „Robaki“. Po miesiącu sprzedaży album uzyskał miano „złotej płyty“, a utwór „Wilki Dwa“ był 9 razy na pierwszym miejscu w prestiżowym notowaniu listy przebojów Polskiego Radia Programu III.

Członkowie: LITZA * HANS * DRĘŻMAK * KMIETA * KRZYŻYK

http://www.luxtorpeda.net

Luxtorpeda – Tajne Znaki (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=8g7x2XEcQH0

Teledysk -nagrano podczas koncertów w Poznaniu (Luxfest), Pruszczu Gdańskim, Gdyni i w Pile kiedy zespół po raz ostatni zagrał w naszym mieście koncert.

Luxtorpeda – Autystyczny (oficjalny teledysk)
https://www.youtube.com/watch?v=-hqbkY1-iLQ

LUXTORPEDA – SILNALINA (oficjalny teledysk)
https://www.youtube.com/watch?v=K9dTE7RKkIM

Luxtorpeda – Hymn (official video)
https://www.youtube.com/watch?v=jbjbfUlX2Vc

(SE)