Łyżwiarski pokaz i świetna zabawa w Aquaparku

30 stycznia, na zakończenie ferii zimowych, w Aquaparku odbyły się pokazy jazdy figurowej na lodzie oraz gry i zabawy dla najmłodszych… i nie tylko.

Publiczność w sobotnie popołudnie miała okazję zobaczyć przepiękne akrobacje, widowiskowe piruety, skoki, kroczki i spirale w wykonaniu grupy pokazowej „Show on Ice” z Gdańska. Jazda na łyżwach to dla nich pasja, a ich pokaz wzbudzał podziw i radość wśród widzów.

– Lodowisko, zwłaszcza w okresie ferii zimowych, cieszyło się sporym zainteresowaniem. Nie ukrywam, że były kolejki, bo są pewne ograniczenia ze względu na wymiary lodowiska.  Dzisiejszy pokaz był również formą aktywnego wypoczynku dla wszystkich, którzy uczestniczyli w zabawie na lodowisku, co było widać np. po artystach, którzy po kilku minutach pokazu, zjeżdżali z tafli nieco zasapani. Pierwszy pokaz odbył się trzy lata temu. Każdy następny cieszył się coraz większą frekwencją obserwatorów i uczestników naszej zabawy. Z tego jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ pokazy i eventy robimy, aby na nasz obiekt przyciągnąć aktywnych klientów – mówi Krzysztof Kijak, prezes spółki AQUA-PIL.

Na pilskim lodowisku zaprezentowała się para taneczna Emilia Rewako i Dawid Pietrzyński (Mistrzowie Polski, uczestnicy Mistrzostw Świata i Europy). Emilia występowała w popularnym programie telewizyjnym „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Artyści występowali na wielu lodowiskach w Polsce oraz w Europie. Swoje umiejętności zaprezentowała również solistka, Julianna Pawłowska, uczestniczka Mistrzostw Polski oraz wielu krajowych zawodów w łyżwiarstwie figurowym.

Sebastian Daukszewicz

lyzwiarski_pokaz00

lyzwiarski_pokaz41 lyzwiarski_pokaz01 lyzwiarski_pokaz02 lyzwiarski_pokaz03 lyzwiarski_pokaz04 lyzwiarski_pokaz05 lyzwiarski_pokaz06 lyzwiarski_pokaz07 lyzwiarski_pokaz08 lyzwiarski_pokaz09 lyzwiarski_pokaz10 lyzwiarski_pokaz11 lyzwiarski_pokaz12 lyzwiarski_pokaz13 lyzwiarski_pokaz14 lyzwiarski_pokaz15 lyzwiarski_pokaz16 lyzwiarski_pokaz17 lyzwiarski_pokaz18 lyzwiarski_pokaz19 lyzwiarski_pokaz20 lyzwiarski_pokaz21 lyzwiarski_pokaz22 lyzwiarski_pokaz23 lyzwiarski_pokaz24 lyzwiarski_pokaz25 lyzwiarski_pokaz26 lyzwiarski_pokaz27 lyzwiarski_pokaz28 lyzwiarski_pokaz29 lyzwiarski_pokaz30 lyzwiarski_pokaz31 lyzwiarski_pokaz32 lyzwiarski_pokaz33 lyzwiarski_pokaz34 lyzwiarski_pokaz35 lyzwiarski_pokaz36 lyzwiarski_pokaz37 lyzwiarski_pokaz38 lyzwiarski_pokaz39 lyzwiarski_pokaz40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *