Maja Chrapkowska z Młotkowa laureatką LUNAPARKU

wreczenie_nagrod

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Jak co miesiąc, w ostatnią sobotę miesiąca (tym razem 25 lipca), miało miejsce wręczenie nagrody dla najbystrzejszego i obdarzonego łutem szczęścia miłośnika rebusów i zgadywanek, zamieszczanych w rubryce LUNAPARK. Tym razem los uśmiechnął się do przedstawicielki płci nadobnej. Uroczystość odbyła się tradycyjnie w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem nagród.

Redakcyjna losowaczka z głębi pojemnika z nadesłanymi do redakcji kartami, wydobyła pocztówkę z prawidłowymi rozwiązaniami, skreślonymi przez młodziutką mieszkankę Młotkowa, którą okazała się… 8-letnia Maja Chrapkowska. Rezolutnej dziewuszce nagrodę w postaci kultowych już klocków Lego wręczył pracownik firmy fundującej od wielu lat interesujące podarunki. Z dziennikarskiego obowiązku należy dodać, że laureatce w uroczystości towarzyszyli tata i młodsza siostrzyczka.

Przypomnijmy, iż fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Gratulujemy lipcowej zwyciężczyni, zapraszając zarówno Ją, jak i pozostałe dzieci lubiące brać się za bary z szaradami, do rozwiązywania lunaparkowych rebusów i zgadywanek. Bez wątpienia los uśmiechnie się do któregoś z Was.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja