Majowy numer Tętna Regionu czeka już na Ciebie!

ikona

Za oknami raz słońce, raz deszcz, raz prawie 30 stopni, a za chwilę o 20 stopni mniej. No cóż, taki urok zmieniającej się aury. Trzeba do tego przywyknąć. W takim klimacie warto, a nawet trzeba sięgnąć po majowy numer Waszej gazety! W niej każdy, mam pewność, znajdzie coś interesujące dla siebie. Bez względu na wiek, poglądy i zamiłowania. Zapraszam zatem do satysfakcjonującej lektury najnowszego wydania Tętna Regionu.

W majowym numerze:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!
– etc., etc.

Rekomendujemy:

Pod Lupą – Osobisty sygnalista Prezydenta
Ów podglądacz i szpieg w ostatnich latach za cel obrał sobie prezydenta Piły. Ba, nie tylko jego, bo nawet prezydencką rodzinę.
str. 3

Nie znieważaj i nie zniesławiaj! Starosta pilski z zarzutami prokuratorskimi
Efektem działań Prokuratury Okręgowej w Poznaniu było wezwanie podejrzanego (czyt. starosty pilskiego) na przesłuchanie…
str. 12

Sesja fantomowa. Czujesz tylko swędzenie!
Sesje rady powiatu pilskiego można nazwać FANTOMOWYMI, bo niby są, a tak naprawdę czujesz tylko w ich miejscu swędzenie.
str. 17

– Stały cykl pytań do prezydenta Piły i odpowiedzi udzielonych przez Piotra Głowskiego, „Prezydent odpowiada”.
W majowym odcinku prezydent Piły odpowiada na pytanie: Dlaczego w kilku miejscach nie funkcjonuje sygnalizacja świetlna? Warto przeczytać odpowiedź prezydenta Piotra Głowskiego, a wtedy wszystko stanie się jasne! Zapraszam do lektury. Jak zwykle na str. 9.
str. 9

– PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek-Rataj w majowej edycji, tej niezbędnej rubryki zatytułowanej „Obniżenie ceny samochodu z powodu wady ukrytej” pani mecenas wyjaśnia, czy możemy żądać obniżenia ceny zakupionego, używanego samochodu, w sytuacji gdy sprzedający nie poinformował nas o jakiejś wadzie, którą nowy właściciel będzie musiał koniecznie usunąć. A może można odstąpić od umowy zakupu?! Chcecie wiedzieć więcej (a WARTO!), zatem zajrzyjcie do porady Pani mecenas!
Przypominam, że pani mecenas Agnieszka Przeworek-Rataj czeka na kolejne państwa pytania.
str. 9

REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W majowej reakcji o jednym z pozostałych jeszcze ozdobników znajdujących się na terenie Piły. Mowa o budynku, który swym wyglądem nie dodaje splendoru Grodowi Staszica. Szczegóły w REAKCJI.
str. 21

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Zapraszam do lektury!

Marek Mostowski
redaktor naczelny