Mamy pilską aptekę w galerii VIVO. To Apteka SOKAL

Wczoraj, 17 października, otworzyła swe podwoje największa pilska galeria – VIVO. Na powierzchni ponad 24 tys. m2 znalazło się – na czele z Carrefourem – wiele sklepów reprezentujących najprzeróżniejsze znane marki. Galeria robi pod względem estetycznym i funkcjonalnym bardzo pozytywne wrażenie. W tym – na pilskie warunki – gigancie znalazła się również (co oczywiste) apteka. Ale najważniejsze, że jest to apteka z Piły! Apteka SOKAL.

Tak jak galeria, również Apteka SOKAL robi piorunujące wrażenie. Eleganckie, niezwykle funkcjonalne wnętrze, dostosowane do każdej grupy pacjentów, na czele z ograniczonymi ruchowo. Profesjonalna, miła i przyciągająca wzrok obsługa farmaceutyczna – to krótka recenzja tej nowo powstałej apteki w galerii VIVO, której właścicielami są znani pilscy farmaceuci – Beata i Marek SOKAL, którzy zapraszają do odwiedzenia tej nowej, ekskluzywnej i przyjaznej placówki.

Uroczystego przecięcia wstęgi, a tym samym otwarcia Apteki SOKAL w galerii VIVO dokonał prezydent Piły – Piotr Głowski, a poświęcił i pobłogosławił dziekan pilski – ks. Stanisław Oracz.

mm

mamy_pilska_apteke10

mamy_pilska_apteke23 mamy_pilska_apteke11 mamy_pilska_apteke12 mamy_pilska_apteke13 mamy_pilska_apteke14 mamy_pilska_apteke15 mamy_pilska_apteke16 mamy_pilska_apteke17 mamy_pilska_apteke18 mamy_pilska_apteke19 mamy_pilska_apteke20 mamy_pilska_apteke21 mamy_pilska_apteke22