MANTRA ROCKERS Sound System w Klubie BARKA. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

21 grudnia 2018 (piątek) w Klubie Muzycznym Barka ul. Wodna (na rzece Gwda w Pile odbędzie się koncert MANTRA ROCKERS Sound System (Londyn, Piła). Otwarcie drzwi: 19:30. Start: 20:00.Wstęp: Free do 22: 00 potem 10zł. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncerty.  Aby mieć szansę wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl, w tytule: MANTRA ROCKERS. Wśród osób, które wyślą maila do 20 grudnia, do godziny 20.00 rozlosujemy wejściówki.

MANTRA ROCKERS Sound System to trójka muzycznych selekcjonerów z Piły i Londynu, którzy pod koniec 1995 roku postanowili zjednoczyć siły, by za pomocą muzyki przekazywać ideologię pokoju i miłości. Kolektyw muzyczny działa do dnia dzisiejszego, z czego ponad połowa to czas spędzony w Londynie.

Stąd też ciągła inspiracja UK Roots, Dub, Reggae, z którymi spotykamy się, na co dzień w tętniącym muzyką Brixton. Nie brakuje też w naszej selekcji oldschoolowych wibracji punkrockowych oraz nowoczesnych elektronicznych brzmień. Nasze imprezy mogli usłyszeć i poczuć fani z Piły, Trzcianki, Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Konina, Zgorzelca, Wolimierza, Lodzi i oczywiście Londynu.

Na imprezach wykorzystujemy oryginalny sound system, czyli zestaw głośników o mocy 4500 Wat przystosowany do generowania bassu o wyjątkowej wibracji.

Zapraszamy do naszego świata winylowych dźwięków, które rozkołyszą wasze ciała i dusze.

Joanna Naranowicz
achaen@wp.pl
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl

mantra_rockers00

mantra_rockers01