Marcowy numer Tętna Regionu już czeka na Was!

ikona

Choć noce jeszcze chłodne, a nawet mroźne, w dzień z każdego kąta zaczyna wyłaniać się wiosna. Właśnie na te przedwiosenne dni przygotowaliśmy dla państwa kolejny, pojubileuszowy numer Waszej gazety. Warto sięgnąć po to wydanie, w którym jak zwykle dla każdego coś satysfakcjonującego – bez względu na datę urodzenia, zapatrywania czy zainteresowania. Zatem zapraszamy do interesującej lektury. Acha, i uwaga! Od tego wydania w każdym numerze pojawiać się będzie nowa rubryka, zatytułowana „Trzy pytania do Prezydenta” – prezydenta Piły – Piotra Głowskiego.

W marcowej edycji:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– Słowo się rzekło, kobyłka u płotu! … czyli, do schroniska dla zwierząt przy ul. Na Leszkowie w Pile trafiło kilkaset kilogramów jakże potrzebnej karmy!.
str. 12

– Rozdano Syriusze – nagrody Prezydenta Miasta Piły. Nominację do Syriusza za 2016 rok w kategorii lokalna społeczność otrzymało Tętno Regionu.
str. 13

– W Pile też pobiegli „Wilczym Tropem”. W Pile 326 zawodników oddało hołd Żołnierzom Wyklętym, biegnąc Wilczym Tropem.
str. 18

– Pilska drużyna żużlowa na sezon 2017 zaprezentowana!
str. 20

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie! W marcowej reakcji nieco z innej beczki. Zajmujemy się lekceważeniem klientów przez jeden z pilskich marketów. Chodzi o zupełną błahostkę, istną faramuszkę… dla zarządzających marketem, ale nader istotną dla kupujących. Chcecie wiedzieć o co biega? Koniecznie zajrzyjcie do marcowej REAKCJI.

– Pod Lupą – choć o przyjaźni, przyjaciołach, tych wiarołomnych i z prawdziwego zdarzenia napisano całe tomy, postanowiłem wziąć Pod Lupę Wyrachowanego „Przyjaciela”. Co z owej lustracji wynikło? Przekonajcie się sami, zaglądając pod marcową Lupę!

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!