Marek Piekarczyk w Trzciance

Zapraszamy na koncert walentynkowy MAREK PIEKARCZYK & BAND, który odbędzie się 10 lutego o godz. 20.00 w Hotelu Smolarnia, Smolarnia 27, 64-980 Trzcianka.

Bilety:
do 31.01.: 45,00 zł
01.02. – 09.02.: 50,00 zł
10.02.: 55,00 zł

Przedsprzedaż:
– sekretariat MDK (od 17.01.)
– hotel Smolarnia (od 17.01.)
– rezerwacje SMS +48 608 297 629 (odbiór w sekretariacie MDK do 01.02.2019): imię, nazwisko, nazwa / data wydarzenia, liczba biletów.
UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Marek Piekarczyk & Band (Ajagore)
Legendarny wokalista grupy TSA pragnie zaprosić Państwa na wyjątkową, przekrojową podróż po swoich muzycznych dokonaniach i inspiracjach w 40stoleciu działalności scenicznej. Program koncertu został skonstruowany tak, by ukazać jak najbardziej różnorodne oblicze artysty. Znajdziemy więc w nim utwory macierzystej formacji TSA (Alien, Trzy zapałki, Marsz Wilków czy 51), wspomnienie o udziale w niezapomnianym musicalu Jesus Christ Superstar, cały szereg inspiracji (utwory Skaldów, Romualda i Romana, czy TESTu) i najnowsze kooperacje (Yugopolis). Program wieńczą najnowsze kompozycje z solowego dorobku artysty.

Marek Piekarczyk wystąpi na scenie z supergrupą Ajagore, to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców takich jak: Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęte przez krytykę płyty Dziwny jest… oraz Sklejam Się).

Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi wspomniane Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania, Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu wielu innych. Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.
Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się rodzimej publiczności.

1. „Gdzie jest Nasza Miłość” – „Yugopolis” – https://youtu.be/nurv_ks3-1E
2. „Czy Pamiętasz?” – „Yugopolis” – https://youtu.be/oLszHIaGzXc
3. „Testament” – „Źródło” – https://youtu.be/xhg8TOoiIzE
4.TSA ”51” https://youtu.be/fpAr4Xd8sbo
5.TSA Alien https://youtu.be/DIMBScNm_Uw
6. „Nie widzę Ciebie w Swych Marzeniach” Skaldowie – „Źródło” – https://youtu.be/02-5AnJXSHQ
7.„Gethsemane” – JCS Kraków – https://youtu.be/98quCSAcy9s

Klub Animacji MDK
Jurek Hippmann
Fot. Katarzyna Rogalska-Piekarczyk

piekarczyk_w_trzciance00

piekarczyk_w_trzciance02 piekarczyk_w_trzciance01