Mateusz Kostecki w kadrze Polski na dwumecz z Belgami!

SONY DSC

Dzisiaj (28 listopada) do siedziby KS Credo Futsal Piła wpłynęło oficjalne pismo z PZPN! Mateusz Kostecki ponownie reprezentantem kadry U21, która już w najbliższą niedzielę oraz poniedziałek o godzinie 18:00 rozegra dwumecz z Belgami.

Mateusz Kostecki, zawodnik naszej drużyny mający za sobą dwa występy w kadrze Gerarda Juszczaka oraz jedno historyczne trafienie w meczu z Rumunią ponownie zagości na zgrupowaniu naszej kadry! Jest to świetna informacja nie tylko dla naszego młodzieżowca, ale również dla całego naszego klubu jak i wszystkich pilan.

KS Credo Futsal Piła to klub, który na dobre zaistniał na mapie całego naszego kraju. Świetna praca naszego trenera, ciężka praca zawodników oraz zaangażowanie całego naszego zarządu skutkuje szybkim rozwojem dyscypliny jaką jest futsal nie tylko w Pile ale również okolicach naszego miasta. Wszystkich niezmiernie cieszy fakt że pilanin po raz kolejny przywdzieje koszulkę z orzełkiem na piersi i dumnie odśpiewa hymn Polski tym razem w swoim rodzimym mieście.

Dwumecz Polska – Belgia organizowany przez WZPN odbędzie się w niedzielę oraz poniedziałek o godzinie 18:00 na hali przy ul. Żeromskiego.ZAPRASZAMY!

Ł.S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *