Mateusz Witek z Piły zwycięzcą Lunaparku

wreczenie_nagrod_wrzesien_2019

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Już po raz nie wiem który, jak zwykle w ostatnią sobotę miesiąca, miała miejsce uroczystość wręczenia nagrody Lunaparkowemu mistrzowi w rozprawianiu się z różnej maści szaradami. Tradycyjnie wręczenie nagrody odbyło się w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem nagród.

Sierpniowym laureatem w lunaparkowych szrankach został 8-letni Mateusz Witek z Grodu Staszica. Los łaskawie spogląda na szaradzistów i miłośników zagadek w różnym wieku, ale ostatnio są to zazwyczaj młodzieńcy poniżej dziesiątego roku życia… co dowodzi, że nawet pierwszoklasiści przednio radzą sobie z nawet dosyć skomplikowanym zagadkami.

Jak się ostatnio zdarza, ukontentowanemu z suweniru młodzieńcowi, ów podarek wręczył pracownik firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa.

Trzeba podkreślić, że fundatorem nagród Lunaparku, od kilku ładnych lat, niezmiennie jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Sierpniowemu farciarzowi gratulujemy zwycięstwa, zapraszając do rozprawiania się z kolejnymi lunaparkowymi szaradami. Liczymy również, że kolejni młodzi krzyżówkowicze dołączą do lunaparkowej braci, aby mieć nie tylko satysfakcję z prawidłowych rozwiązań, ale także z możliwości zwycięstwa w kolejnym wydaniu Lunaparku.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja