Mecz z łodziankami przełożony na 19 października!

mecz_z_lodziankami

W związku z kończącą się w przyszłym tygodniu kwarantanną naszego zespołu Polska Liga Siatkówki SA przychyliła się do naszej prośby o przełożenie meczu z Grot Budowlanymi Łódź na poniedziałek 19 października.

Enea PTPS Piła wystąpiła do PLS SA o zmianę terminu zaplanowanego na 16 października meczu z Grot Budowlanymi Łódź na 19 października. Klub umotywował swoją prośbę kończącą sie w przyszłym tygodniu  kwarantanną, której poddany został nasz zespół.
– Po 10 dniach kwarantanny i trenowania wyłącznie w domu potrzebujemy czasu na powrót do treningów siatkarskich – tłumaczy trener Adam Grabowski. Mimo, że dziewczyny sumiennie wykonują zalecone im indywidualne treningi, to trening w domu a trening na hali to dwie zupełnie różne sprawy, angażują zupełnie inne partie mięśni – dodaje.. Dwa dni treningów, które mielibyśmy zgodnie z pierwotnie wyznaczonym terminem, nie pozwoliłyby nam się solidnie przygotować do meczu. Musimy mieć czas żeby bezpiecznie wrócić do treningów halowych i na powrót oswoić się piłką – mówi trener naszej drużyny.
Mecz z łodziankami został zaplanowany na 19 października na godzinę 18:00.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami obowiązywać będzie limit 25% zapełnienia hali.

Biuro prasowe PTPS Piła