Medaliści Mistrzostw Polski odbierają nagrody

6 czerwca 2015 r. na terenie „Fitness ELEMENT Club” miała miejsce niezwykle miła uroczystość, związana z uhonorowaniem aktualnych medalistów Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie.

Uhonorowani zostali zawodnicy pilskiego „Sokoła”: Krystian Romel – mistrz Polski Juniorów na 2015 r. waga do 64 kg, Mikołaj Tobera – wicemistrz Polski Juniorów na 2015 r. waga do 69 kg i Paweł Łoboziak – wicemistrz Polski Juniorów na 2015 r. waga do 49 kg.

Fitness ELEMENT Club reprezentowany przez managera – Michała Ostrowskiego, nagrodził ich sukcesy karnetami, które mają na celu pomoc w przygotowaniach treningowych w zakresie siłowym. Wyróżnieni pięściarze podziękowali za uhonorowanie ich sukcesów, które na arenie krajowego sportu promują zarówno nasz powiat, jak i miasto, i zapowiedzieli swoją częstą obecność na siłowni ELEMENT.

Jest to kolejne wyróżnienie tych młodych sportowców przez środowisko pilskiego sportu, ponieważ bezpośrednio po Mistrzostwach Polski otrzymali oni z rąk prezesa klubu „SPORTY WALKI PIŁA”- Przemysława Leńca nagrody rzeczowe.

Bardzo buduje postawa w/w przedstawicieli pilskiego środowiska sportowego. Ufundowane przez nich nagrody z pewnością będą motywacją do dalszego wytężonego treningu dla nagrodzonych, a także zdopingują innych pilan do czynnego uprawiania sportu.

Arkadiusz Tobera

medalisci_mistrzoatw_polski10

medalisci_mistrzoatw_polski14 medalisci_mistrzoatw_polski11 medalisci_mistrzoatw_polski12 medalisci_mistrzoatw_polski13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *