Mianowanie Kierownika Posterunku Policji w Zakrzewie

Posterunek Policji w Zakrzewie otworzony został 15 grudnia 2023r. Dziś mianowany na stanowisko Kierownika Posterunku został aspirant sztabowy Jacek Jackowski. Uroczysta zbiórka z wręczeniem mianowania na stanowisko odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie.

 

15 grudnia 2023r, po uroczystym otwarciu Posterunku Policji w Zakrzewie, stanowisko Kierownika Posterunku Policji objął aspirant sztabowy Jacek Jackowski. Po okresie powierzenia obowiązków, (15.03) w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie miała miejsce uroczysta zbiórka, w trakcie której Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Robert Chwedczyk wręczył akt mianowania na stanowisko Kierownika Posterunku.

 

W uroczystości uczestniczyli również I z-ca Komendanta Powiatowego Policji kom. Łukasz Zajączkowski, wójt Gminy Zakrzewo Marek Buława oraz kadra kierownicza złotowskiej jednostki.

 

Aspirant sztabowy Jacek Jackowski służbę w Policji pełni od 1994 roku. W trakcie wieloletniej służby miał styczność z różnymi pionami w formacji, dzięki czemu zdobyte doświadczenie zapewne przełoży się na dobre decyzje podejmowane na kierowniczym stanowisku.

 

Nowemu kierownikowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

asp. Damian Pachuc

KPP Złotów