Miejsko-Gminny Dzień Kobiet w Kaczorach

10 marca, tak przekornie, bo w Dzień Mężczyzny, przedstawicielki płci pięknej z Miasta i Gminy Kaczory spotkały się, by świętować swój dzień. O godz. 12 blisko 130 Pań przybyło do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Kaczorach, aby obejrzeć ponad godzinny występ kabaretu  FiFa – RaFa, a później porozmawiać przy kawie i kawałku pysznego, domowego ciasta.

W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Kaczory Brunon Wolski, który przybył na tę uroczystość, aby złożyć Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i uśmiechu na twarzy. Jak co roku burmistrz wręczył okolicznościowy bukiet kwiatów. W tym roku kwiaty otrzymała Pani Aniela Solarek: prawdziwa seniorka, która w tym roku kończy 95 lat. Ponadto każda z Pań otrzymała symboliczną laurkę z życzeniami.

Warto wspomnieć również, że w naszej gminie w dwa ubiegłe weekendy Panie świętowały w swoich lokalnych społecznościach w 12 sołectwach Miasta i Gminy Kaczory. W każdej miejscowości Sołtysi postarali się o to by godnie świętować ten piękny dzień.

Urząd Miasta i Gminy w Kaczorach

miejsko_gminny_dzien

miejsko_gminny_dzien_02 miejsko_gminny_dzien_03 miejsko_gminny_dzien_04 miejsko_gminny_dzien_05 miejsko_gminny_dzien_06 miejsko_gminny_dzien_07 miejsko_gminny_dzien_08 miejsko_gminny_dzien_09 miejsko_gminny_dzien_10 miejsko_gminny_dzien_11 miejsko_gminny_dzien_12