MIKI RUN „Extremalny Poligon 2” przełożony na 29 września 2020 r.

miki_run

Witamy Kochani. Przyszedł i na Nas czas, aby ogłosić ważny komunikat. Codziennie monitorujemy sytuacje na świecie i w Polsce związaną z epidemią koronawirusa. Nie wygląda to dobrze…ale zawsze po burzy wychodzi słońce, wiec jesteśmy pozytywnie nastawieni i czekamy aż to sie skończy. Mimo wszystko zdrowie Wasze i Nasze jest dla Nas bezcenne wiec postanowiliśmy ze względu na bezpieczeństwo tak a nie inaczej.MIKI RUN  „Extremalny Poligon 2” zostaje przez Nas PRZEŁOŻONY na nową datę. Nowa data to 27.9.2020 r.

Dlaczego tak postąpiliśmy?

Jak już wspomnieliśmy, zależy Nam, aby ten bieg był mega dużym wydarzeniem u nas w Pile… ale i jak najbardziej dla wszystkich bezpiecznym!!! Nie możemy nikogo narażać i wręcz nie chcemy!!! Więc ta decyzja wydaje nam się jak najbardziej słuszna.

Chcemy, aby MIKI RUN był dobrze dopracowany organizacyjnie…bo nie lubimy i nie chcemy robić „kichy” tylko po to, żeby coś zrobić! W obecnej sytuacji ciężko jest nam ogarniać wszystkie sprawy, które byśmy chcieli. Ten odstęp 6 miesięcy zapewni nam organizatora i sponsora czas na lepsze przygotowanie się i organizacje na poziomie!!! Co sprawi ze poligon będzie dla Was jeszcze bardziej extremalny .

No i mamy nadzieję że wirus już sobie pójdzie w „siną dal” !!!

Nie chcemy odwoływać biegu, dlatego zmiana daty.

Liczymy, że będziecie z Nami i licznie wstawicie się w pełnej gotowości na linii startu!

Zapisy w dalszym ciągu są uruchomione i aktywne na https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/miki-run

W razie pytań prosimy o kontakt priv.

ZAPRASZAMY

Organizatorzy MIKI RUN – Charytatywny bieg dla Mikołaja